katselin nro 2 bussissa toisen naisen persettä joka meni ohi niin toinen nainen huomas sen. Olinko nolona vähän. Entä te, katotteko perseitä? silleen vilkuillen vai tuijottaen?
katoin bussissa naisen pyllyä.
persekyylääjä
491
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tottakai katson enkä häpeä yhtään! Nätti pylly on nätti pylly eikä sitä saa jätesäkkiin piilottaa - vielä, vaikka sekin aika on lähempänä kuin uskotkaan.
Sillain ihaillen katson vaan en tuijota. Onhan noita liikenteessä useitakin ja pitääkin olla! Edes jotain iloista nähtävää joskus Oulussakin!
Minä katselen kotona naiseni pyllyä myös ilman vaatteita. Rasisteilla on vaan nuo fantasiansa ja homokaverinsa.
Ei mielestäni olisi tarvinut olla nolona, mutta voithan yrittää tuijottaa naisia vähän huomaamattomamminkin, jos koet kiinni jäämisen häpeälliseksi. Voit kokeilla esimerkiksi tuijottaa ikkunoiden heijastuksen kautta, silloin ei tosin perseitä pysty katsomaan, mutta rintoihin ja naamaan saa hyvän näkymän.
Itselläkin tulee juuri samalla linjalla tuijoteltua naisia useasti.
Kyllä katselen pillukumpuja, perseitä ja tissejä ja mietin millaiselle tuntuisi työntää ko. lihaan.