Mielenkiintoista... =)

hei,

Oletteko kuulleet vielä uusimmasta jutusta? Kävin siellä eilen ja näytti ihan kivalta.. Kirjoja sähköisessä muodossa????? Siellä on lisäksi keskustelualue kirjallisuudesta ja aihealueita on ainakin seitsemän!!

Aattelin kertoa siitä muillekin kun siellä olisi kiva jutella..
1273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Julkaisee ns. "kustantamosi" mitä tahansa koska tahansa voit olla varma etten koske siihen pitkällä kepilläkään. Niin tuommonen alkeellinen joka palstalle nimeä vaihdellen tungettu mainostaminen yököttää. Pistä vähä rahaa markkinointiin, äläkä yritä kusettaa halvimmalla tavalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zendi kirjoitti:

hei,

Oletteko kuulleet vielä uusimmasta jutusta? Kävin siellä eilen ja näytti ihan kivalta.. Kirjoja sähköisessä muodossa????? Siellä on lisäksi keskustelualue kirjallisuudesta ja aihealueita on ainakin seitsemän!!

Aattelin kertoa siitä muillekin kun siellä olisi kiva jutella..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu