Oletko avannut

verhot vai oletko sulkenut ne nyt?
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

kiinni on

Äänestä

Niin minäkin

Äänestä

Kiinni on kun narkkarit kyttää muuten. T kaketsu

Äänestä

Verhot kiinni, silmät auki.

Äänestä
  • Saahan jokainen tehdä mitä haluaa.Mulla on järki päässä ja silmät kiinni.

    Äänestä

Verhot auki.

Äänestä
  • Verhot äkkiä kiinni liian likaset ikkunat.

    Äänestä

yöt ja päivät auki. Enimmäkseen. Ihan kaikkia en jaksa laittaa kiinni ja aukoa, olkoot.

Äänestä

On ne auki.

Äänestä

No nyt aukes!

Äänestä
  • Hyvä, hienoa :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tässäpäsinulle kirjoitti:

verhot vai oletko sulkenut ne nyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu