Olisin halunnut rakastaa aina. Sinä ja minä yhdessä aina oli unelmani...
Sinua nainen
SärkynytUnelma
31<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Nii oli
unelman sitten särki?
sulle iski vastustamaton vimma vaan vittuilla sille ja kaikkee samaa vaikka kuinka paljo, miten noi sopii yhteen, viestis ajatus vs. toimintas?
Viesti oli Sadulle, ei marjalle vai mikä merja sä oletkaan.
Ei ollut Sadulle.
No oliko HANNULTA, hehe.
tätä kovaa yritystä sumuttaa ja vääristää, kyllä ihmiset on raukkamaisia. mutta kiinni jäit. tässä tää näitten ilkiöitten " tietämys "
nähdään.
taas virkeänä .
Missä sun oma tietämys on?
Oliko viesti HANNULTA?
Sulle vastailee eri ketjuissa monet eri ihmiset, omasta suulaudestasi ja syyttelyistäsi johtuen.
unelmasi särkyä, vaan ota yhteyttä, sillä se kaikki voi olla vain puhelinsoiton, tai kirjoitetun viestin päässä.
Satua taas? Mikä siinä Ässässä on niin erikoista että et millään pääse yli vaikkette ole edes koskeneet toisiinne?
Halusi / toiveesi koskaan hänen tietoisuuttaan?
No mul se tilanne,ettei saa ottaa yhteyt,näin on sanottu.Joten minkäs teet.Nou,nou.Eikä se kaveri siis haluu muhu yhetyttä,pyysin sitä kilauttaa monesti,ei mitää.Ootni eilenki ku sovittii puol kympin ,kympin aikaa,ei havaintoo.Se ois vaa selvittäny nii paljo.
tosi kurjaa tehä noin.
Anna armoa itselles. Huonoja päiviä tulee ja menee.
Joo.Aatellu jos antas asioitte mennä omil painoillaa,Enkä oo ollu tyrkky,joskus oli yks jolle olin ja vitsi se vähä hävetti jäleepäi.Tai siis toisaalt toivoi,et se ymmärtäs joenki.Voi ollakkii näi,
ymmärsi, kun tykkää niin tottakai yrittää, unohda häpeilyt pois.
Jos se ei ollut hänen unelmansa, ei huokailut auta.
Hei, jos ei ota koskaan yhteyttä..., niin tiedät varmaan mitä se tarkoittaa. Älä suotta häntä odottele, ei ole itsesikään kannalta mukavaa kerjätä. Ajattele itseäsi.
Selkis joo,onha se nii että jokaisel oma elämä,omat juttunsa ja murheensa,ei voi tietää,mitä silkin on.Oottelen,jos ei se yhteyt ota,nii varmasti sil joku tarkotus,suurempi sellane.Ja toisaalt toivon,ettei ota ku mul iha kamalas kunnos elämä,tullee joka puolelt murhetta iha pelottavuutee saakka.ei sitä haluu muit mukaa samaa sontaa mis ite on.Se on varmaa sitä kaikkein suurint välittämist.
olisit halunnut rakastaa aina? Eikö mikään/kukaan ole se kaivattusi?
Vain nainen kirjoittaa SärkynytUnelma-nimimerkillä. eli naiselta naiselle.
Tiedän.
tämmötten viestin itelleni.
Samanlainen unelma...
Ketä meistä?
Ajatusten purkua aloitus. Ei ole muuta jäljellä kun muistot.
perusteella ..
ite teet mitä teet ja kun sulle sanoo jotain on naama heti nurinpäin.
Luulet tietäväsi, tiedät luulevasi.