Tähtiterassit

patio

Tähtiterassit tekee kyllä uskomattoman laadukkaita ja hienoja terasseja. Nopeat asennukset ja eivät riko pihojakaan. Suosittelen.

4

2856

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • töitäriittää

      Olipa tylsä mainos. Onko työt vähissä?

      • keppanaa

        Onhan se jo kolme kuukautta ollut toiminnassa, joten tilauskirjat varmasti pullistelevat :D


    • hyvätuli

      Jos oli mainos ni piti kyllä paikkansa, että hommat toimii.:D Mahtava terassi

    • Anonyymi

      Aivan päinvastainen kokemus. Muuten hyvät, mutta katto vuotaa ja kaikki joudutaan siirtämään sateen alkaessa pois vuotokohtien alapuolelta. Kahden vuoden "väsytystaistelu" käynnissä ja pari kertaa käyty jotain silikonia tms. lisäämässä rakoon, josta ei apua. Molemmilla kerroilla eri henkilöt sanoneet, väärin rakennettu ja olisi heti pitänyt tehdä eri tavalla. Toimari ei vastaa sähköposteihin ja siirtää ne alemman tason hoidettavaksi ja jäävät hoitamatta, eivät ota vastuuta virheistään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      315
      11220
    2. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      31
      3436
    3. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      79
      3037
    4. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      95
      2741
    5. 89
      2611
    6. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      154
      2331
    7. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      271
      2223
    8. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1471
    9. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1445
    10. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      140
      1366
    Aihe