Jämsänkosken asukit

pirihuoriin

Jämsänkoskella ei asu pääsääntöisesti joko narkkareita, jotka lymyilevät kaupungin kustantamissa asunnoissa esim, keskusta tai puistola tai sitten alkoholisteja.
Mitä hyötyä kyseisillä henkilöillä on ylipäätään kenellekään.
Ihan slummikylä kuten kohta koko jämsä.

6

571

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lopol

      Puhutko itsestäsi ja ystäväpiiristäsi? Kerta et kunnon ihmisiä koskella tunne.

    • GayLordi

      Mäkin asun täällä. Ens viikolla pari frendii tulee kylään, tuu säkin niin pidetään poikien kesken hauskaa..

    • ählämsähläm

      Myydäänkö paljon neuloja apteekissa nuorille miehille?

    • Hyvänäinnäin

      Lueppas aloituksesi. Eikö olekin hyvä, ku Ei asu pääsäänöisesti joko narkkareita tai alkoholiasteja. On meidän muiden mukavampi asua täällä.

    • Paperireseptitehdas

      Aika vähän on sit asukkaita koskella kun näitä "narkkareita" on n. 30 siellä. Narkkarit siksi lainausmerkeissä koska ne vetää niin jatkettua paskaa sisäänsä ettei sitä varmaan edes huumeeksi voi enää luokitella. Pillerit ja alko maistuu toki säässä kuin säässä.

      • EiNarkkari

        Siis Jämsänkosken 30 narkkaria sekä tämä Oinaslammen "umpihomo" kaveripiireineen. Ei kovin hyvältä näytä!
        Onneksi asun Jämsän kuningaskunnassa :))


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      352
      1415
    2. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      67
      808
    3. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      194
      803
    4. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      783
    5. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      40
      759
    6. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      745
    7. 56
      691
    8. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      66
      679
    9. 58
      660
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      60
      659
    Aihe