Voi hei muru

Pidätkö sä hassuna mun hienoiluhaaveita? Voihan ne olla. Kyl määki sua sivistyneenä pidän. No mittees muuta meidän parisuhteelle kuuluu? Onks täällä muuten jotenki paljon porukkaa? Silt vähän näyttää.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

määki määki määki, tuosta on vielä helvetin pitkä matka hienoiluun, jos puhetapa on tuo mikä sulla on.

Äänestä

Hienoiluhaaveet ollut kyllä kaukana :) pois turhasta hienoilusta.. kylläkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jokuvaantaass kirjoitti:

Pidätkö sä hassuna mun hienoiluhaaveita? Voihan ne olla. Kyl määki sua sivistyneenä pidän. No mittees muuta meidän parisuhteelle kuuluu? Onks täällä muuten jotenki paljon porukkaa? Silt vähän näyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu