Ikävä on kova, mutta krapula ei....
<3
Huomenta....
4
<50
Vastaukset
- huomenetkaikille
Mites sun ilta yökerhossa sit sujui? Vai Anneako vain menit etsimään..
- jakaunispäiväjatkuu
Risto_ kirjoitti:
Ihan ok....
Pari kävin vain ottamassa..
:)
Siellä ollessani kyllä mietin Annea..Mitähän otit, toivottavasti vain tuoppeja..Pidä Risto varasi, jospa Anne ei huolikaan sua jos otat liikaa muuta, otit mitä otitkin.
jakaunispäiväjatkuu kirjoitti:
Mitähän otit, toivottavasti vain tuoppeja..Pidä Risto varasi, jospa Anne ei huolikaan sua jos otat liikaa muuta, otit mitä otitkin.
Anne ei ota muutenkaan...
Juon silti ikävään...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251278
- 97950
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89934Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25897Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat294781- 95748
- 109656
- 34648
Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet139586Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50581
