Onko jokin pielessä

Rasisti= kiltti ja ymmärtäväinen
Suvakki= agressiivinen ja maan petturi
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin on se kumma että "rasistit" haluavat vaan puolustaa maataan ja kansaansa väkivallattomilla mielenosoituksilla ja nämä suvakkitollot käyvät porukalla vammaisten ja naisten päälle, vahingoittavat yleistä omaisuutta ja käyvät jopa poliisiautojen kimppuun.
Suvakit näyttävät järkikään olevan kommari-ituhippejä jotka ovat tuhonneet aivonsa huumeilla tai sitten suvakki on lihavanpuoleinen naisihminen joka suu vaahdossa haluaa matuja Suomeen.

Suomalaista miestä on jo vuosikaudet yritetty mustamaalataan näiden femakkosuvakkitollojen johdolla. Mutta totuus on että suomalainen mies on harvinaisen tasa-arvoinen, hoitaa lapsia ja osallistuu kotitöihin, huolehtii perheestään ja on kunnollinen.
Minä en koskisi tikullakaan noihin matuihin vaan olen onnellinen että puolisonani on rehti suomalainen mies!

Äänestä

"90 prosenttia saksalaisista haluaa rajoittaa maahantuloa"

"Saksalaisten suhtautuminen hallituksen turvapaikkapolitiikkaan on muuttunut selvästi muutamassa viikossa."

"Saksalaisista 59 prosenttia on sitä mieltä, että Saksan päätös päästää maahan syyrialaiset rekisteröimättömät turvapaikanhakijat Unkarista oli väärä."

http://www.verkkouutiset.fi/ulkomaat/selva enemmisto saksalaisista haluaa kiristaa pakolaispolitiikkaa-41666

Äänestä

Tuulimyllyjä vastaan pitää taistella . Tuulimyllyjen laakerien jurina aiheuttaa Halikossa mielenterveys ongelmia , kuten kodinturvajoukkojen perustamisesta on nähty .

Äänestä
  • Halikossa ja koko Salossa on odotettavissa mielenterveysongelmia kunhan matut pääsevät vauhtiin raiskauksineen.

    Mikä siinä on ettei suvakit tajua sahaavansa omaa oksaa? Suvakit ovat samaa "vääräuskoista" sakkia kuin maahanmuuttokriittisyys ihmisetkin ja arabiankielinen koraani käskee tappamaan vääräuskoiset. Uskon että he aloittavat halalteusastuksen juuri suvakeista koska suvakit ovat maanpettureita ja muslimien mielestä se on halveksuttavaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kylnäion kirjoitti:

Rasisti= kiltti ja ymmärtäväinen
Suvakki= agressiivinen ja maan petturi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu