hyvää yötä sinulle Amies

Oli mukava kuulla sun ääni tänään... Nyt en sitten tiedä koska seuraavaksi... Vaiko ikinä enään
..
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä voisin kompata tähän samoin ajatuksin, että Am. Paitsi että hän on kuitenkin puhelinsoiton päässä. En nyt kumminkaan rupee soittelemaan kuullakseni ääntäs, tai eihän sitä tiedä ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


harhakuvia kirjoitti:

Oli mukava kuulla sun ääni tänään... Nyt en sitten tiedä koska seuraavaksi... Vaiko ikinä enään
..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu