Voi, että on juontajat niin ns.pakolaisten puolella. Ihan lässyn lässyn juttuja.
Miksi ei puhuta oikeista ongelmista kuten islamin leviämisestä, taloudellisista ongelmista joita tulevat aiheuttamaan, kulttuurillisista eroavaisuuksista jne.
Mustakaapuinen musliminainen selvästi ivaa suomalaisten näkemyksiä.
Mitä varten ne tänne tulevat sanelemaan ja määräämään? Pysyisivät kotimaassaan ja muuttaisivat ja rakentaisivat oman maansa mieleisekseen.
pakolaiskeskustelu tiistaina
4
144
Vastaukset
- heloy
Olen aloittajan kanssa ihan samaa mieltä.Toimittajat ovat ihan perseestä.Ei yhtään asiaa.
- jepjajust
Enpä edes pysty katsomaan joltain yleltä mitään pakolois asiaan liittyvää. Täyttä aivopesua/muuta paskaa. Ja viel joudutaan tosta paskasta viel pakolla maksamaan. suomen valtamedia on, niin tiedätte kyl mitä. Ja viel spr. Voi helvetti mikä pulju. En ikinä ole tälle terroristi järjestölle mitään antanut, enkä anna.
- lakinen
Kaiken kruunasi yhteislaulu olen suomalainen, joka sai irvokkuuden huippuunsa. Olisi vielä romani laulanut "mä joka päivä töitä teen".
Muslimit valtaa maamme yle ja spr avustaa.
Miten tuosta ylen verosta pääsisi eroon? Spr ei tule saaman euroakaan minulta ja perheeltäni. - juujaaaaaa
Tämä on aivan totta. Moni studiossa olija ei saanut puheenvuoroa ollenkaan, mutta vihreitten edustaja Spr:n paatokselliset akat suu ja taisi alapääkin vaahdota. Kyllä juontajien pitäisi olla puolueettomia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?871704- 851212
- 1101113
- 67896
- 102861
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56808- 47721
- 36712
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47661- 33653