Kun teidän ikäsiä tyttöjä on nähny, ni kuinka moni vastaa rehellisesti, ettei käytä push up/geeli rintsikoita?? Ainakaa meijän luokal ei oo yhelkää tytöl niin kehittyneet rinnat, ku mitä yleesä teil näkee, eli onko kaikilla "suurentavat" rintsikat?
n.11-12wee tytöt
poizu
41443
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
kun eivät molo-poliitikasta tunnu heräävän.
En ole 11-12 vuotias tyttö, mutta sekin aika on tullut kyllä koettua. Eli voisin siis vastata ettei ole. Eivätpä ajat ole tainneet nimittäin niin paljon muuttua parissa vuodessa. :P Eli siis kyllähän niitäkin oli paljon joilla niitä suurentavia rintsikoita oli, mutta kyllä monilla tuon ikäisillä on siellä paidan sisällä myös "ehtaa tavaraa". :P Ja mistäkö tiedän. Noh, onhan sitä tuolloinkin ollut uintia liikunta tunneilla. :P
Enpä käytä suurentavia rintsikoita, mutta kyllä niitä pienimpiä kokoja varsinkin kesällä käytän. meidän koulussa en ole kyllä nähnyt ?.
ehei.. ei varmaa kukaa sen ikänen käytä...