"pakolaisilta" oli todellinen rimanalitus, toimittajat olivat epä-ammattimaisia. Eikä esim. Eerolalle annettu paljon puheaikaa, melkein ainoa kaveri joka yritti kertoa maahanmuuton ongelmista. Hän niistä kuitenkin tietää kun oli aiemmin pitkään töissä vastaanottokeskuksessa.
Tämä on tyypillistä hyysäävän Ylen toimintaa surkeimmillaan, sosiaalisessa mediassa ohjelma on lytätty täysin, eikä vain maahanmuuton vastustajien taholta.
Tämä on tyypillistä hyysäävän Ylen toimintaa surkeimmillaan, sosiaalisessa mediassa ohjelma on lytätty täysin, eikä vain maahanmuuton vastustajien taholta.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Eikö tullut sun mieleisiä mielipiteitä? Kyllä muakin itkettäis, mutta en siitä silti tänne kirjottais.
Suvakit haluaa tuhota Suomen, epäisänmaallisia ihmisiä kun ovat.
äläspäs niskasössöttäjä valehtele. kaikki kehuu ohjelmaa. siinä rasistit pantiin ruotuun.
joo se pitkä suomalaistunu somali tunnusti et ei ymmärrä kalenteriaikatauluja vieläkään ,ollu 25 v suomessa , naistoimittaja sano sille et tuli naisen avustamana ja jäi tänne . mitäpä ne aikatauluista välittäs .ruoka valmiina ,asunnot hommataan , jne me vaan säkin paapoon pikkupoloisia
somalipojat on niin ihquja. Vaik en tietenkää kattele muita poikia. mun poikafrendi tappaisi ne, jos kattelisin.
Niskasösöttäjä...
Sano sille Allanille älä ole niin mustasukaanen ja paa se puukkoo piiloon!