Suositelkaa hyvää kampaajaa Riihimäeltä.
Hyvä kampaaja Riksusta
hiusongelma
1186
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Täällä ei ole mitään hyvää, ei edes kampaajaa.
Paska paikka koko kaupunki.
Voi jumalauta, taasko mennään tähän vainoon!!!!!?!!!!!
Kun ei niin mitään, muuta pois, muuta maalle. Elämä parantuu.
Enhän minä silloin mistään vainosta tiennyt.Olisin vaan kertonut, miten hiukset leikattiin ja millainen oli kohtelu. -Ihan normaalia asiakaspalautetta. -Jälkeenpäin olen ajatellut, ettei ollut ehkä vain teidän ammattikunnan sisäinen juttu.
Älä hyvä ihminen joka ketjussa puhu vainosta. Kohta ei ole mitään ammairyhmää tai muutakaan mikä sinua ei vainoaisi. Lopeta, pleace!
Oletko miettinyt, että vika voi olla omassa kuulassa? Ei hiuksissa vaan sielä hiusten ja kallon alla?
Tulit sitten pilaamaan mun kyselyni omituisilla jutuillasi. Ihan kuin tässä kaupungissa ei muita naisia olisikaan, jotka tarvitsisivat kampaamopalveluita.
Hyvää kampaajaa olen vailla. Jos joku tietää niin olen vinkistä kiitollinen.
T. Alkuperäinen kyselijä
Hyvää kampaajaa minäkin etsin, kun entinen lopetti kampaamonsa. Siksi välillä vilkaissut tuleeko tänne vastauksia. Niitä asiallisia.
Glam oon ite tykänny käyny Merillä ja Lauralla
Yrittäjät itse kehuu täällä omia firmojaan.
Säälittävää.
Oma olettamus vai totuus?