Islamin todelliset kasvot

1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toivottavasti tulevat vilpittömällä uskollisuudella ja riittävin joukoin puhdistamaan tämän maan Kaikkivaltiaan Pyhän Sanan ja Lain rikkomisesta, Kaikkivaltiasta ja Kristusta pilkkaavasta väärästä hallinnosta ja yhteiskuntajärjestelmästä, korollisen rahan orjuudesta, kaikesta sukupuolisesta irstaudesta, alastomuudesta, homostelusta, perheiden hajottamisesta, lasten kaappaamisesta, naisten nostamisesta miehen yläpuolelle ja pakottamisesta töihin jättämään kotinsa, luonnon turmelemisesta, elimistön myrkyttämisestä rokotteilla, epäterveellisestä ravinnosta ynnä muusta portto-Babylonin saastasta.

Omasta puolestani toivotan heidät tervetulleeksi tekemään tämän kaiken siunatun ja potkaisemaan isänmaansa pettäneet ja saastuttaneet ulos maasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


FuckEvilMuslims kirjoitti:

Odotettavissa Suomeen?

https://www.youtube.com/watch?v=qZ-QX8LuKHA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu