sinulle. Sinusta ole kun harmia täällä.
Tekis mieli räyhätä
Kallonporaaja
11137
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
ainahan sitä räyhätä saa jos on terve päästää höyryjä, siitä vaan.
Pysy sitten täältä pois ;)
Ootko varma että räyhänhalusi on oikean aiheuttamaa? Mun hän on luullut yhtä toista usein minuksi, koska se toinen on niin kärkkäänä vastaamassa aina ja viettää täällä paljon enempi aikaa kuin itse. Tai jos sun tekiskin mieli räyhätä juuri hänelle...?
Koska se saa sut roikkumaan täällä. Jos siitä ei olis merkkiäkään, pääsisit itsekin selville vesille.
Räyhää vaan, se vois auttaa muakin. Kuka oletkin.
Tiedätkös, se ei ole mediaseksyä saati esteettistä alkaa räyhäillä tuntemattomille ja syyllistää ketään todisteiden puuttuessa.
No ei kyllä varmasti ole. Kuten ei ole sekään, että niitä todisteita koitetaan repiä väkisin.
Musta on pelkkää ilostusta vain, odotat oikein, että milloin se ihanasti räyhää :)
Onkin aikaa siitä, kun provosoin miespuolista räyhähenkeä. Sai kyllä joskus minullekin niin sanotusti luun kurkkuun, ehkä toivoi joskus että luun tilalla olisi ollut jokin muu.
RRRRRrrrrrrrrrräääääääääääyyhhh!!!!
Oikeastaan oli testi. Et pysty hillitsee hermojasi :). Annat kahta kauhiammin takasin!!!
Onko se noin ilmeistä :)))