ISIS harppoo Suomeen.

Tilausajolla pääsee, vaikka Saabilla.Riittää kun morjenstaa tullissa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin, suomalaiset ovat tunnettuja sinisilmäisyydestään. Kun sanotaan että pakolainen, niin ollaan vilpittömästi halukkaita auttamaan kovasti, mutta voisi vähän katsoa miten tulijat käyttäytyvät. Merkkejä kiitollisuudesta tai nöyryydestä ei ole. Voi olla syytä huoleen.

Äänestä

täällä onkin vastassa ÄITIS.

Äänestä
  • ISIS tekee äideistä kebab-lihaa.

    Äänestä

  • Halal-teurastaja kirjoitti:

    ISIS tekee äideistä kebab-lihaa.

    äidinlihakepappia,nam

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nssinen kirjoitti:

Tilausajolla pääsee, vaikka Saabilla.Riittää kun morjenstaa tullissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu