Minä tunnen

itseni vähän hulluksi ja olenkin. Pelkään menettäväni järkeni välillä. Mutta yritän parhaani mukaan olla hyvä ja kiltti. Hyvää yötä ja anteeksi.
6138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minä haluan olla yhdelle naiselle unelmien mies. Että hän haluaa vaan loikoilla kainalossani ja hänellä on hyvä olla. En halua turhia suhteita. Haluan vaan yhden oma olla. Aina.

Äänestä
  • Minä haluaisin olla erään miehen nainen , mutta se perkele tais vaan pelailla mun kanssa ja nyt alkaa tuo järjrenlähtö olla liki...

    Äänestä

  • Pelailu on in.

    Äänestä

  • sanoisin kirjoitti:

    Pelailu on in.

    No ei todella ole!

    Äänestä


Rakka_us tekee pitkällä aikavälillä sairaaksi, voitkin toteuttaa kaiket hullut ideat vain rakkauden korvikkeena hahahahahahaah


Kunhan kissanaiseni minut onnettoman badmanin pelastaa grmaauii kiskis

Aah väärä ketju, oletteko tiikeriäni nähnyt

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minäm kirjoitti:

itseni vähän hulluksi ja olenkin. Pelkään menettäväni järkeni välillä. Mutta yritän parhaani mukaan olla hyvä ja kiltti. Hyvää yötä ja anteeksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu