Häpeällisin tekosesi maalla?

Jota ajetellessa posket yhä punertuvat. :)
17106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

HÖ HÄPEÄJIÄ ON VAIN PUNKKILASSA

Äänestä
  • Ailan harkittu abortti ei onnistunu....

    Äänestä

Kyllä se on ehdottomasti se, kun tyhjensin meidän kirkonkylän Unionin baarin kyynelkaasulla. Häpeän sitä lopun ikäni, niin mukava yrittäjäpariskunta oli siinä baarissa ja pilasin heidän iltansa, kun menin sen kyynelkaasupatruunan linttaamaan kengälläni lattiaan ja lähdin siitä itse parkkipaikalle autoon odottamaan kavereitani. Kaverit ja paljon muitakin tuli ulos aika nopeasti sieltä baarista. Hävettää ihan kamalasti se juttu, vaikka siitä on jo 38 vuotta.

Äänestä
  • JOPPE EI HÄPIÄ VAIKKA ON PANNU HEVOSTA JUONUNNA FAIRIA OLLUNNA ELÄMÄNSÄ NII SAATANA TYHMÄ
    SE KU LUULEE ET NÄÄ ON MUILLE IHA NORMAALIA KAURAA

    Äänestä

Vanhempiesi hurjaa lestanuoruutta... Ninja- adolf

Äänestä

Häpeän ainostaan sukuni elämistä maataloustuilla

Äänestä
  • Hävettää, kun on pari vuoskymmentä pitäny myirä puoleen hintaan kaiki, mitä äpylit ja pelto tuottaa. Tosin jonkunlaisen hinnan alennuskorvauksen saa, kun oikein jaksaa anoo ja elää pilikunnussijoitten ohjeitten mukaan.

    Äänestä

  • muttanysseonloppu kirjoitti:

    Hävettää, kun on pari vuoskymmentä pitäny myirä puoleen hintaan kaiki, mitä äpylit ja pelto tuottaa. Tosin jonkunlaisen hinnan alennuskorvauksen saa, kun oikein jaksaa anoo ja elää pilikunnussijoitten ohjeitten mukaan.

    ihan sama juttu mulla ny on jo 2 samasta häpeejää
    mut enemmä mua viä hävettää ku noi toiset röyhkeesti varastaa meijä tuottee ja niitte työntekijät vasta hävettääki laiskoja ja ahneita

    Äänestä

Häpenän myöseläimiinsekaantumisiani...

Äänestä
  • JOPPEHEN ELÄHIN FANTRAASIA ALKRAAHAN,,,:(((

    Äänestä

masturboin liiterissä 13 vuotiaana ja sedän naisystävä näki sen. :/

Äänestä

Olen maalainen .... Siis häpeän

Äänestä

Olen maalainen-siis elätti- häpeän olemassaoloani

Äänestä
  • Senkin sika, valehtelet, että saparo heiluu.

    Äänestä

Idioottimaisin juttu täällä Hourulassa. Onnea.

Äänestä

Häpeäisin, jos ymmärtäisin, sitä että maataloustuloni koostuu tuista.
En ole mies vaan kuohittu marjanpoimija, yhteiskunnan arvoton elätti.

Äänestä
  • häpeän äitiäsi joka veljensä kanssa pieraisi sinut tähän mailmaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minnimuna kirjoitti:

Jota ajetellessa posket yhä punertuvat. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu