En minä ole ranttu, koetan vain

pohtia, mitä huonoja ominaisuuksia voin sietää pitemmällä aikavälillä.
679
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Oletko kunnon tyttö?

Äänestä
  • Olen ja en.

    Äänestä

  • Kuulotko parhaimpaan 0,1 prosenttiin? Voi olla haastavaa sietää silmissään niitä muita.

    Äänestä

  • Ymmärränymmärrän kirjoitti:

    Kuulotko parhaimpaan 0,1 prosenttiin? Voi olla haastavaa sietää silmissään niitä muita.

    En ole ajatellut asiaa noin. Ei kannata alkaa näsäviisastella. Kaikissa on huonoja puolia. Todennäköisesti kuulun surkeimpaan 0,01 prosenttiin, koska kukaan ei vielä ole osoittanut kyllin voimakasta halua sitoutua kanssani.

    Äänestä

Voi karsia matkaan tarttuneita huonoja tapoja ja opetella lisää hyviä ominaisuuksia.

Äänestä
  • I agree with you. :) Kuin myös.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


todellailoinen kirjoitti:

pohtia, mitä huonoja ominaisuuksia voin sietää pitemmällä aikavälillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu