Mitä mieltä olette tasa-arvoisesta avioliittolaista? Minusta tämä on äärisuvaitsevaa, ja valtiolle tappiollista, sillä seurakuntien pitää joka homoliiton jäljiltä desinfioida kirkon lattia. Ja koska suomessa ei tuoteta desinfiointiainetta, nämäkin rahat menevät ulkomaille ja raiskaavat suomen talouden. Ehdotan siis, että tämä turha laki kumotaan välittömästi.
Rakkain terveisin Raitis-Reino
Rakkain terveisin Raitis-Reino
Vastaukset 9
Vanhimmat
Otetaan norjalaisia hevareita tänne desinfioimaan se kirkko.
Et sitten yhtään ajattele suomea. Mitäs sitten tehdään kum norjalaiset vievät suomalaisten työpaikat? Täällä kuollaan nälkään ja norja tulee tänne riistämään vielä lisää! Ajattelu sallittu.
Suosittelen somaleita desinfiointihommiin.
No sehän on vaan kertaluontoinen homma, niin ei kai sillä niin paljon työllistävää vaikutusta ole.
tälle raitis reinolle, joka kuitenkin on täyshomo, pitäisi asettaa ikuinen netti, ja suomi24 kielto.
Raitis-Reino on aikoinaan desifioinut tarkkaan aivonsa ja on äärisuvaitsevaa ja tappiollista tällaisten tapausten olla yhteiskunnassa ja seurakunnassa jäsenenä, joten ehdotan heille eutanasiaa lakisääteisenä.
Mee sä vain aapo isääs
Miten se tapahtuu, voisit neuvoa, kun sinulla on kokemuksia siitä.
On sitten näillä raittiilla ihan humalaisten ajatukset :D
Haluan tehdä selväksi että olen bear_nick2 ja haluan panna isääni