Minulle tuli hirvittävän iso työ !

Siionomit

Kun menin äänestämään Perussuomalaisia ja nyt täytyy selittää kaikille , mitä äänestin ja miksi .
Täytyy osallistua RAJAT KIINNI JA HETI kampanjaan jollain tavalla , kun äänestin mamutus kriittistä puoluetta ja se ei hoitanut hommaansa.

Siionisteista kyllä tiesin , mutta en uskonut jotta , nämä SSS MIEHET sen perässä juoksee kuin olisi paljon muutakin tehtävää Suomen asioissa , ettei tarvitsis maksaa Sionismin tekemiä virheitä !

Aaatteli jotta Stubbi juoksee kuin ajokoira ja ei muista ajaa raha maailman etuja ,mutta erehdyin vainuaa jo palolaisissa bisneksen.
Aina olen luottanut järkeen mutta erehdyin ,- ja huomasin jotta ompas vatuloija astunut kuvioon onneksemme hän ei neljää vuotta kauemmin viihdy , ellei valehtele paremmin kuin itse Timo Soini.
Ja viimeinen työllistää minua eniten .

12

90

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Siionomit

      Olen sanonut Jeesus Jumalan sopimuksen irti .
      En Timo Soinin kanssa lähde samaan taivaan iloon katselemaan , kun toisia kidutetaan ikuisesti .
      Sionistit ovat salaa nauttineet jo tuosta olosta täällä !

    • 17-3

      Aina olen luottanut järkeeni, mutta äänestyskopissa tulin luottaneeksi Soiniin. Se vituttaa koko loppuelämän.

      • Siionomit

        Koitetaan korjata virheemme .
        SILLÄ MEITÄHÄN ON PETETY, ei loppuelämä mene tämän takia hukkaan , vaan se antaa uusia mahdollisuuksia , mennään mukaaan vaikka siihen uuteen puolueeseen jonka joku kyllä perustaa.


    • Siionomit

      Timo sopertelee Syyrian tilanteesta , Sionistina ei ymmärrä , - Venäjän väliintuloa.
      On huonosti lukenut Sionistin oppikirjat, siellä se Venäjä on Hesekielin profetian Goog tullut pohjanperiltä Harmageddoniin tuhhoutumaan koukut suussa Turkin hihasta vedetään tuho tuole gougillle siinä IIsraelin ympäriltä tuhoutuvat kaikki kansat jotka ovat miekkaan tarttuneet ja Is Ra on yksinää Siionin vuorella valtiaana , AL Aqsa on tuhottu ja IiSALMIN moskeijja myös , pammautettu taivaan tuuliin.

      Taitaa tuolta Soinilta se Jeesus usko loppua kesken, kun vain pakolaisia pukkaa eikä Jeesuksen jaloille ole sijaa Islamin AL Aqsa Moskeijassa.
      Amerikoissa ovat muuten nuo Kristillisen Sionismin jorginat kehitelleet.

      Minulla on hirvittävä työ !

    • Siionomit

      Tänään uudestisyntynyt Oulussa ?
      Joko Timolle valkenee jotta Sionismi ja Kristillinen Sionismi tappoi Libyan ja juuri siksikin pakolaisvirta on kiihtynyt ?

      Minut on pettetty !

      En vaieta nyt voi , mun täytyy kertoa se näin.

    • Hehehhhhhhehhheeeee

      "Stubbi juoksee kuin ajokoira"! Aivan mahtava vertaus!

      • Ajokoiraksi on tavattu nimittää Soinin tämänpäiväistä vierasta, jonka naama on aivan kuin ajokoiralta kopioitu. :D


      • Hihiiiihhii

        Joo Stubbi ehkä näyttääkin hevoselta(sori hepat) enempi, eikä se ihmisestä sanottuna ole kohteliaisuus, mutta juoksee kuin ajokoira rahamaailman etujen puolesta!


    • Otan osaa.

      Aika moni tuttu, joka erehtyi äänestämään persuja, on manannut hyväuskoisuuttaan.

    • EtteVoiEstää

      Perussuomalaisten kannatus jatkaa kasvamistaan sanoi ylenantouutiset ja suomenruotsalaiset mitä sanovat.

    • Harmaketoni

      Painu hevon perseeseen hokemasta siioniasi ja vastailemasta itsellesi!

      • Siionomit

        Harmaketoni on oppi myös dispensationalismi .

        Olen havainnut ettei media riittävästi kerro Levantin pakolaisvirran syitä.

        Pakolaisongelmasta puhutaan.

        Mutta ei puhuta pakolaisongelman aiheuttamista seurauksista , vaikka maahan muuttaja väestö on yhtä suuri , kuin maassa syntyneet ja niissäkin on jo huomattava osuus maahanmuuttajien jälkeläisiä.

        En toivoisi KRISTINUSKOISTEN ÄRHENTELYÄ NYT , se aika kyllä tulee aikanaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      167
      1613
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      104
      941
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      75
      753
    4. 51
      645
    5. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      17
      628
    6. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      40
      547
    7. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      163
      501
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      45
      498
    9. Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä

      Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;
      Maailman menoa
      189
      437
    10. Missä näet kaivattuasi?

      Mitä teet silloin? Tuleeko pakene reaktio? Vai hellä tunne ja ere..
      Ikävä
      26
      429
    Aihe