Minulle tuli hirvittävän iso työ !

Siionomit

Kun menin äänestämään Perussuomalaisia ja nyt täytyy selittää kaikille , mitä äänestin ja miksi .
Täytyy osallistua RAJAT KIINNI JA HETI kampanjaan jollain tavalla , kun äänestin mamutus kriittistä puoluetta ja se ei hoitanut hommaansa.

Siionisteista kyllä tiesin , mutta en uskonut jotta , nämä SSS MIEHET sen perässä juoksee kuin olisi paljon muutakin tehtävää Suomen asioissa , ettei tarvitsis maksaa Sionismin tekemiä virheitä !

Aaatteli jotta Stubbi juoksee kuin ajokoira ja ei muista ajaa raha maailman etuja ,mutta erehdyin vainuaa jo palolaisissa bisneksen.
Aina olen luottanut järkeen mutta erehdyin ,- ja huomasin jotta ompas vatuloija astunut kuvioon onneksemme hän ei neljää vuotta kauemmin viihdy , ellei valehtele paremmin kuin itse Timo Soini.
Ja viimeinen työllistää minua eniten .

12

76

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Siionomit

      Olen sanonut Jeesus Jumalan sopimuksen irti .
      En Timo Soinin kanssa lähde samaan taivaan iloon katselemaan , kun toisia kidutetaan ikuisesti .
      Sionistit ovat salaa nauttineet jo tuosta olosta täällä !

    • 17-3

      Aina olen luottanut järkeeni, mutta äänestyskopissa tulin luottaneeksi Soiniin. Se vituttaa koko loppuelämän.

      • Siionomit

        Koitetaan korjata virheemme .
        SILLÄ MEITÄHÄN ON PETETY, ei loppuelämä mene tämän takia hukkaan , vaan se antaa uusia mahdollisuuksia , mennään mukaaan vaikka siihen uuteen puolueeseen jonka joku kyllä perustaa.


    • Siionomit

      Timo sopertelee Syyrian tilanteesta , Sionistina ei ymmärrä , - Venäjän väliintuloa.
      On huonosti lukenut Sionistin oppikirjat, siellä se Venäjä on Hesekielin profetian Goog tullut pohjanperiltä Harmageddoniin tuhhoutumaan koukut suussa Turkin hihasta vedetään tuho tuole gougillle siinä IIsraelin ympäriltä tuhoutuvat kaikki kansat jotka ovat miekkaan tarttuneet ja Is Ra on yksinää Siionin vuorella valtiaana , AL Aqsa on tuhottu ja IiSALMIN moskeijja myös , pammautettu taivaan tuuliin.

      Taitaa tuolta Soinilta se Jeesus usko loppua kesken, kun vain pakolaisia pukkaa eikä Jeesuksen jaloille ole sijaa Islamin AL Aqsa Moskeijassa.
      Amerikoissa ovat muuten nuo Kristillisen Sionismin jorginat kehitelleet.

      Minulla on hirvittävä työ !

    • Siionomit

      Tänään uudestisyntynyt Oulussa ?
      Joko Timolle valkenee jotta Sionismi ja Kristillinen Sionismi tappoi Libyan ja juuri siksikin pakolaisvirta on kiihtynyt ?

      Minut on pettetty !

      En vaieta nyt voi , mun täytyy kertoa se näin.

    • Hehehhhhhhehhheeeee

      "Stubbi juoksee kuin ajokoira"! Aivan mahtava vertaus!

      • Ajokoiraksi on tavattu nimittää Soinin tämänpäiväistä vierasta, jonka naama on aivan kuin ajokoiralta kopioitu. :D


      • Hihiiiihhii

        Joo Stubbi ehkä näyttääkin hevoselta(sori hepat) enempi, eikä se ihmisestä sanottuna ole kohteliaisuus, mutta juoksee kuin ajokoira rahamaailman etujen puolesta!


    • Otan osaa.

      Aika moni tuttu, joka erehtyi äänestämään persuja, on manannut hyväuskoisuuttaan.

    • EtteVoiEstää

      Perussuomalaisten kannatus jatkaa kasvamistaan sanoi ylenantouutiset ja suomenruotsalaiset mitä sanovat.

    • Harmaketoni

      Painu hevon perseeseen hokemasta siioniasi ja vastailemasta itsellesi!

      • Siionomit

        Harmaketoni on oppi myös dispensationalismi .

        Olen havainnut ettei media riittävästi kerro Levantin pakolaisvirran syitä.

        Pakolaisongelmasta puhutaan.

        Mutta ei puhuta pakolaisongelman aiheuttamista seurauksista , vaikka maahan muuttaja väestö on yhtä suuri , kuin maassa syntyneet ja niissäkin on jo huomattava osuus maahanmuuttajien jälkeläisiä.

        En toivoisi KRISTINUSKOISTEN ÄRHENTELYÄ NYT , se aika kyllä tulee aikanaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mieleni harhailee sinussa

      Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei
      Tunteet
      23
      5913
    2. Taposta murhaksi

      Mitä tästä tapauksesta tiedetään?
      Kajaani
      60
      2037
    3. Grilli lopettaa?

      Pitääkö huhu paikkaansa että grilli lopettaa lähiaikoina?
      Suomussalmi
      27
      1499
    4. Joko Martinalla uusi aviomies hakusessa

      Onko jo Raya sovellukseen laitettu uusi vetoomus vetämään... ja mistähän maasta mahtaa olla seuraava sulhasehdokas. Suom
      Kotimaiset julkkisjuorut
      241
      1284
    5. Pitääkö luovuttaa?

      Sano nyt edes jotain 👾
      Ikävä
      74
      1145
    6. Missä olitte kun oli teidän tähän saakka kaunein yhteinen hetki?

      Me olimme rannalla erään kiven päällä❤️
      Ikävä
      69
      1138
    7. Mitä teet nainen

      Jos saat tietää että mies on elänyt yksinäistä ja rauhallista elämää sinua kaivaten, ei ole ollut muiden naisten kanssa,
      Ikävä
      53
      1117
    8. Olet nuorempi nainen aivan ihana

      Tykkään susta ihan valtavasti ❤️❤️
      Ikävä
      51
      1072
    9. Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha

      Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.
      Maailman menoa
      144
      1067
    10. Mitä vastaisit

      Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle
      Ikävä
      58
      995
    Aihe