Hannu-runoutta

Keksi Hannu-aiheinen runo.

Aloitan:

Hannu on aika jannu. Mulla on iso kannu ja kohta olen sen Hannun suuhun pannu.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

oi hannu hannu ekkö oo ennen pannu.

Äänestä

Lisää:

Hannulla on hyvä peppu, totesi homo-heppu.

Äänestä

Hannu ottaa väkisin, sen kun vielä näkisin.

Äänestä

Hannu anna kullia niin leivon sulle pullia.

Äänestä

Eikö ole kauniita runoja :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hannulover kirjoitti:

Keksi Hannu-aiheinen runo.

Aloitan:

Hannu on aika jannu. Mulla on iso kannu ja kohta olen sen Hannun suuhun pannu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu