En kestä enää tätä epätietoisuutta. Miksi kiusaat minua? Kerro suoraan: oletko homo vai et??
Mies: oletko homo vai et??
Arabella_
2399
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Oon gepardi.
En tietenkään ole.
Siinä taas yksi pissaliisamainen olento, joka on heti huutmassa miestä homoksi jos tämä ei ole kiinnostunut ko. arvon sutturasta.
1.
Ei hän ole huutamassa homoksi, hän haluaa tietää onko joku homo. Homous on luonnollista sekin.
Kyllä voi kysyä, onko joku homo tai lesbo, jos sillä on kliseet täyttävä habitus ensi kertaa tavattaessa (miehellä meikkiä ja metroseksuaalit releet, naisella siilitukka, 100 kg ylipainoa, kiroilee ja juo viskiä).
Itsekin kysytte joiltakin vastaavia, jopa ihmisiltä suoraan, jotta tiedätte kenelle pakkoparittaa heitä. Kannattaa tietysti varoa, millaisilta luihuilta kysyy yhtään mitään, koska joistakin kehitellään valehtelukampanjoja täysin turhasta ja toisista taas ei heidän tehdessään täysin samoja asioita.
En ole homo, se on vain legendaa
en rakasta sinua, olen homo.
Voitko edes tulevaisuudessa nähdä meidän kahden elävän syvästi rakastuneina toisiimme? Miksi et voi rakastaa sinua!? Ehkä homoutesi voi jotenkin perua?
Olen todella onneton, jos oikeasti oletkin homoseksualisti.
oli homo ja äiti lesbo. Mut täsä mää silti olen. Olenkohan itse hetero.
Hetero tunteiltani. Mutta eihän sitä aina pimeässä ole tiennyt mihin tuikkaa, on niin hirveet himot.
Ehdottomasti ja ikuisesti hetero, homous on minusta niin kaukana kuin maa on äärettömyydestä!
ihan sama, kunhan aloittaja ei ole lortto
Sapiens olen jottia tuota
Ei ole varmaa vielä. Niinhän ne väittää.
siis haluat esim. raavin sänkyä, hyppään pöydälle, kaadan kukat. Eli vaikka mulla onkin kissa, haluan silti asunnon näyttävän siistiltä. Sekään ei ole kivaa, että ruokaillessa hyppään pöydälle syömään samalta lautaseltra. :) öitä
voitais nainen kokeilla
siis että jos ei ole homo niin ilman muuta sinua haluaa vai? hehe
Kyllä olen transubellani. Tuo miespillusi tänne niin hoitelen sinut.
Vastaan kysymyksellä: Mistä päättelet että olisin homo ?
Että haluut raaputtaa mua :)
Mikäs sen maukkaampaa kuin juuri rasvattu perseenreikä. Sormi sinne dippaillen ja maistuu varmaan sullekki...
Kiusaako hän sinua flirttailemalla vai vihjailemalla jatkuvasti omasta homoudestaan?