Las Gacelas Playa del Ingles

Hei, kokemuksia ko. huoneistohotellista toivotaan. Kiitos !
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kakehan on juur niinkuin kaikki 2-3 tähtösen asumukset, "perusnormaali"! Toivotaan, että katuremontti on ohi. Olin toukokuussa ja kiviporat ettäs kaivurit aloittivat aamusta 7.00 lopettaen jo klo 19.00.- Epsanjan katutyöt eivät etene Suomen malliin.- Ystävällinen väki respassa. Keskellä kylää sijainti, joten ilimoja vaan. Sama arkkitehtihän on noi hotellit kaikki piirtänyt - hyviä yöpymiseen tarkoitettuja aparttimenttoja!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


matkallemielivät kirjoitti:

Hei, kokemuksia ko. huoneistohotellista toivotaan. Kiitos !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu