Mikä perkele tässä kaupungissa haisee näin helvetisti? Viemärit? Ainakin Salmen alue haisee järkyttävälle. Eritoten noissa Kalannintien risteyksissä käryää? Maskussakin on varmaan mukava koittaa myydä soffaa kun luultavasti paska haisee sisällä asti.
Mikä täällä haisee?
Nenä_kiinni
8343
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Rauma haisee.
Minä!
Uudenkaupungin nykyinen matkailun edistämis lause nykyään on " Haistakaa vittu,paska täällä jo haiseekin"
Apulanta haisee. Voi olla, että ahkerat maanviljeliät lannoittaa peltojaan tai sitten Yaralla on jotain osuutta asiaan.. paha sanoa ;)
Mokkakikkelit haisee? Ne kun ei pese niitä kotiseuduilla kuin kerta kk:ssa.
Toimimattomat siirtoviemärit. Eli ihan ihmispaska.
Hieno tervetuloa toivotus kun pysähtyy ensimmäisiin liikennevaloihin nuuhkimaan PASKAN hajua !!! Eikö Uudenkaupungin Kusi ja Paska Liikelaitos osaa tai halua korjata pumppaamojaan että hajuhaitoista päästäisiin ???
Kaikki liikenevät eurot meni joPASKA-lahden reuonojen korjaukseen :)