Arvoist naiset olkaa edes Joulu aattona viehkeitä,vietteleviä.Pukeutuukaa korsettiin,sukkanauhaliiveihin,halkiohousuihin,verkkosukkiin ym ym,niin pysyy pukin mieli virkeänä ja halukkaana.Kukapa jaksaa ilta illan perään katsoa sitä tuttua näkyä,nainen flanelisessa pyjamassa,sukat makkarassa,naiset tehkää suhteen piristämikseksi kaikki voitava ennen kuin on liian myöhäistä!Kaikille sex naisille HYVÄÄ JOULUA PUKIKASTA UUTTA VUOTTA!!
Naiset vietelkää pukki !
8
900
Vastaukset
- Joulumuorikka
..pukin tähän hätään löytäisi että voisi sille itsensä viehkeäksi ja vitteleväksi laittaa.
sinne arvoisien naisten pukiksi näin Jouluna muka pääsisi kun eivät huoli sinkkupukkia muulloinkaan.
- Joulumuorikka
..alkaa valmistelut seuraavaa joulua varten, eihän sitä kukaan näin äkkiseltään voi vierasta pukkia ottaa, katsotaan sitten vuoden päästä uudelleen kun tutustutaan.
Hyvää joulua sinullekkin. - Minkä takia
Joulumuorikka kirjoitti:
..alkaa valmistelut seuraavaa joulua varten, eihän sitä kukaan näin äkkiseltään voi vierasta pukkia ottaa, katsotaan sitten vuoden päästä uudelleen kun tutustutaan.
Hyvää joulua sinullekkin.Pihtaat ?
Jos mieles tekee?
- Mutsi56
Heti viettelen Pukin, kun on trimmannut itselleen pyykkilauta vatsan ja on muutenkin timmissä kunnossa.
- Mutsi56
sitroen kirjoitti:
sitä kaikkeahan minä juuri olenkin, niin että oi missä viivyt sä viel?
Tulenhan minä...Omani tuolla jo oottaa.. poroineen ja sarvineen.
Mutsi56 kirjoitti:
Tulenhan minä...Omani tuolla jo oottaa.. poroineen ja sarvineen.
mulle aina käy... Viuhka käy, kun vierestä viedään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291343
- 100861
- 75693
- 50587
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa12493ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40474Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384- 25381