tehtailee kaasunaamareita sun käytetyistä boksereista, ja leikkii ninjaa se naamari pääs, ja varastaa sun kynän, ja miekkailee sillä?
AAtteles mies, jos se nainen
koskaaeiheitiiä
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Minulekko tämä on, no ruuti käryää henkiä kuolee. Minä olen jo stalkatussa tappolistoissa.
Tahdon painua helvetin kauas kahdestaan, ässän kanssa kunhan kohde suunnitellaan.
Luota muihin, vain yhteen ja rakkauteen enkä toisen kautta kunnes henkinen äkivallan lietsonta loppuu
Mulla on omat kaasunaamaribisnekset meneillään mun miehen kanssa, joten älä risto tuu tähän mitään selittää. Voit mennä sen s:s kaa ihan minne ikinä itse haluat. Et tuu sotkee mun ja mun miehen välisiä kaasunaamaribisneksiä. Ja ne mun miehen kupit on varattu mulle nuoltavaks, sinne et tuu kieltäsi työntämään. En oo menos mmihkään kohteesee sun ja sen sun fazerin sn kanssa.
On helvetin typerää tulla sun tappolistoille, hommaan omat viholliseni. En kuole kenenkää muun kuin mun miehen boksereiden vuoksi.