Kuumetonta flunssaa liikkeellä?

Onko nyt sitkeetä flunssaa liikkeellä, jossa kuumetta ei ole. Itsellä ollut jo kolme viikkoa kaikkea muuta oiretta... turhauttavaa kauan tämä kestää.
2149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla lauantaista asti pientä lämpöä ja aivan kamala yskä, sellainen kuiva kutittava. En ole nukkunut yhtään yötä kun vaan yskittää. Tullut sohva tutuksi kun en ole halunnut pilata siipan yöunia

Äänestä

On. Lauantaina tulee 2 viikkoa täyteen flunssaa. Kyllähän tää ärsyttää kun ei pääse kuntoilemaan.. Yskää, nuhaa, kurkkukipua ja kuumettakin oli yhden päivän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ettäsellaista kirjoitti:

Onko nyt sitkeetä flunssaa liikkeellä, jossa kuumetta ei ole. Itsellä ollut jo kolme viikkoa kaikkea muuta oiretta... turhauttavaa kauan tämä kestää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu