Patti on noin peukalonpään kokoinen,huomasin eilen kyseisen patin.Ei ole kovin kipeä mutta kyllä sen tuntee että siellä jotain on. Iho tästä kohtaa on tunnoton.Tälläinen ilmestyi minulle muutama kuukausi sitten aikaisemminkin samaan kohtaan vasempaan nivuseen. Silloin kyseinen kohta tummui kuin olisi tullut mustelma.Voisiko olla nivustyrä? Nyt kun tarkemmin mietin niin Minulla on nyt ensimmäisen kerran jälkeen ollut vatsavaivoja. Ummetusta,alavatsakipua ja yhdessä vaiheessa oli vannemaista kipua ylempänä vatsalla mutta tätä ei enää esiinny. Tosiaan patti hävisi joksikin aikaa ja nyt tuli takaisin.
Patti nivusessa
4
152
Vastaukset
- gfhjdfjkdgf
Käy lääkärissä. Vaikea siitä on kenenkään maallikon netissä mitään sanoa. Itselläni on ollut joskus imusolmuke kunnolla turvonnut, sillekään ei selkeää syytä löytynyt (tosin veikkaan karvojen epilointia syyksi).
- Tyräkö
Lääkärille on maanantaille soittoaika ja siitä sitten jatketaan eteenpäin.
- Tyräkö
Odotan tässä nyt muiden samankaltaisia kokemuksia ja mikä oli diagnoosi.
- Patti18
Minulla on myös tuollainen kuvailemasi patti, ollut jo yli kuukauden mutta olen odotellut lähtisikö pois, ei ole vielä. Aiemmin ei ole ollut samanlaista,mutta ennen kuin patti ilmestyi niin sen kohdalla oli finni. Mietityttää paljon että mikä mahtaa olla kyseessä. Olen siis 18 vuotias. Mikä on sinun tilanteesi tällä hetkellä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku655330Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti742615- 2702463
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362379Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä191814Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2291553Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai541151Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131083- 901076
- 861063