Se oli toi sun pettäminen

mun silmien alla, joka mu rupes ahdistamaan. Nyt se selvisi. Olin jo tuudittautunu turvallisuuteen. Hmh. No on tämä koettu ennenkin ja paljon pahempaa, suuresti pahempaa,, joten pääsen yli aika helposti. Perkeleen Auervaara.
370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voi että petturuus on persiistä.

Äänestä

Yleisesti paljon keskusteltu asia netissä:toista ei saa jättää roikkumaan. Jotain tietoa olisi toisen hyvä saada.Tämä sitten ex tempore :)

Äänestä

Pohtia mies on auervaara, miksi se yrittää iskeä kaikkia naisia täällä palstalla? Luulee niitä kaikkia häneksi vaikkei ne ole, naisparat luulee taas sitä mieheksi jota kaipaa. Ihan sekopäitten paikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


surusilmä_ kirjoitti:

mun silmien alla, joka mu rupes ahdistamaan. Nyt se selvisi. Olin jo tuudittautunu turvallisuuteen. Hmh. No on tämä koettu ennenkin ja paljon pahempaa, suuresti pahempaa,, joten pääsen yli aika helposti. Perkeleen Auervaara.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu