Mitä mieltä?

jouni88199

www.blommendahl.com

Kaverille tekivät ihan ok sivut, mutta mietin juuri että onko tuo 17€ kuukaudessa liikaa? saako jostain halvemmalla. Muistaaksini kotisivukoneella oli sama hinta.

13

1246

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Marko.Martikainen

      Osaavat asiansa. Onhan noilla facebook-sivuilla yli 10.000 tykkäystä, että kyllä se jostain kertoo. Googlaa nimellä: Henry Blommendahl Design

      • tykkäyksistä

        Eipä noi tykkääjät paljoa kerro, mutta hyvä palvelu on kuitenkin kyseisellä lafkalla!


      • Hyväon

        Ihan ok!


    • mikälaatu

      Edullinen on kyllä. Mikä laatu kotisivuilla?

      • EhkäSuomenParhain

        Hyvä laatu on. 9/10


    • Tarvitseeko-tukipalvelua

      Jos haluaa maksaa tukipalvelusta niin suht ok hinta, web-hotelli jossa on CMS-järjestelmä ( oma domain) maksaa 50-80€ vuodessa ja useimmat pystyvät tekemään sivut noilla CMS-järjestelmillä ilman tukipalvelun apua.

      • ergretg54g345

        ~30€ vuodessa. Esim OVH, SunComet, ymym.


    • TyytyväinenYrittäjä

      Tilasin yritykselle kotisivut tuolta. Olen ollut tyytyväinen.

    • Hyväon

      Juuh hyvä on

    • Eijatkoon

      Haiskahtaa kyllä. Henry Blommendahl tai Henry Blommendahl Design nimellä toimivaa yritystä ei edes löydy YTJ tietopalvelusta.

      Sivulla ei ole yhteystietoja tai y-tunnusta näkyvillä, mistään referensseistä puhumattakaan. Itse blommendahl.com domainkin on merkitty kuuluvaksi Julia Pohjanheimo nimiselle henkilölle.

      Facebook -tykkääjätkin on kerätty rahahoukutteisella arvonnalla, jonka pääpalkintoa ei arvonnan sääntöjen mahdottomuuden takia tule kukaan koskaan edes saamaan.

      Kiertäkää kaukaa.

    • IhanJeees

      Vaikuttaa kyllä hyvältä!

    • Aarno91

      Voin toteuttaa responsiiviset ja erittäin näyttävät sivut edullisesti, pieni seo optimointi sisältyy kauppaan muut tarpeelliset asiat, kävijäseurantaa markkinointia varten jne. Katattava paketti yhden kärpäsen iskulla. Vastaavanlaisesta projektista veloitetaan yleensä 1000-6000€, meikäläisen hp. 350€ :) sivut toteutetaan huolellisesti 3-7 vrk kuluessa. Annan täyden takuun. sp: webdezigner91#outlook.com

      • asdsr

        Työnäytteitä?

        Ja webhotelli tarjoaa kyllä kävijäseurannan ihan ilman mitään


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      48
      5077
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      64
      2870
    3. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      270
      1298
    4. Jenkkilahkojen kastekaava

      Jenkkilahkojen yhteinen kastekaava on kirjoitettuna Mormonin Kirjaan, Moroni, luku-8 Pienten lapsien vanhempia uhataan
      Kaste
      139
      1104
    5. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      72
      1103
    6. Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!

      Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin
      Kaste
      161
      1075
    7. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      128
      1038
    8. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      72
      1014
    9. Mitä ajatuksia miehet, jos..?

      Nainen on 40v eikä ole omia lapsia?
      Ikävä
      141
      944
    10. Se mies rakastaa minua

      Ja minä rakastan häntä. 😌
      Ikävä
      49
      904
    Aihe