..tulosjulkistusten alla, onko siihen jokin syy? Konsensusarviot viittaavat ihan muuhun..
Vastaukset 4
- wp2
Pörssi ennakoi tulevaisuutta. Konsensusarviot perustuvat vanhentuneisiin tietoihin ja ovat aina pielessä.
- hoksauttaja
koko pörssi matelee
- hjuytrg
Suurin investointi Ratinan kauppakeskus valmistuu Tampereen keskustaan parin vuoden päästä . Silloin tapahtuu nousukiito.
- Technofriikki
Technopolis paljon parempi verrokki ja alihintainen helmi. 94.5 % vuokrausaste oikeilla sijainneilla. Vahva osta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791366
- 851263
- 1021003
- 48849
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40743Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7546Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44512