tästä mun tilanteesta nyt kun musta ei oo tällä hetkellä yhtään mihinkään. On niin henkisesti paha olla että oireilen ihan fyysisestikin. Enkä tiedä kuinka kauan joudun kulkemaan terapiassa.
Mitäköhän sä ajattelet
tykkäisitköenää
10243
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Haluan tukea Tottakai.
Ajattelisipa hänkin noin... Vaikka mistäpä minä tiedän vaikka olisitkin hän :)
Mullakin on huono olla, mutta en käy terapiassa, koska en halua että kukaan yrittää estää jos päädyn lopettamaan elämäni.
Koska ei musta kukaan välitä, mitä mä teen elämällä kun kukaan ei välitä. Kaksoisliekkini jätti mut yksin, ei mulla ole mitään.
Mulla on oikeus lähteä jos haluan.
siis mitä jätti sut yksin?? mikäs kaksoisliekki se sellanen on ja miks?
Tuin sinua ja sinä tuit minuva. Hyvinhän se menikin. Nyt sinne Helsinkiin sitten menet. Tiedät tilanteen ja minä tiedän myös. Sinulle on siellä mies pitkä, tumma ja komea. Toivotan hyvää ja turvallista matkaa. Nämä jäähyväiset sinulle Ruusunen.
Eikun sä oot just niin hyvä ,kuinka odotinkin .Jatka samaan malliin
https://www.youtube.com/watch?v=OPIJDEF9JMo
i
voi vittu et oot kusipää ,ei ole vertaistasi muita ,onneksi ei linkki avaudu ,vois muuten muuttaa ulkonäköä
Kaikki luulee että terapiaa ja lääkkeitä tarvitaan joka suruun ja jokaisen uupumukseen. Elämäntapojen ja omien ajatusten korjausliikettä se vaatii. Jos viettää sisällä yksin palstaa lukien ja kurjuuttaan miettien niin olo on huono. Korjausliike: Kone kiinni ja sosiaalisiin ympyröihin.