tummatukkainenlaiha akka.
Paskaa juorua levittää
xxxz
16222
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
persetön pitkäakka ?
TÖlkki perseesees ja grilliin
oon blondi sori vaan ;D
Tummat silmät ruskea tukka, koskaan niitä unhoita en.
syytä on levittääkkin, juorujen kohde ansaitsee kaiken paskan niskaansa, lisää paskajuoruja takataskussa. Ehhehheeeeh senkin paskasäkki!!!!!
nussiperseeseen.
panettele vaan ihan rauhassa, sulla kun ei ole omaa elämää ja roikut exässä niinkuin mato paskassa, ei ole ihme että se on jättänyt sinut, mene naimisiin oman peilikuvasi kanssa koska muut ihmiset on aina väärässä ja sinä vain oikeassa, olet juoruakkojen ja paskapuheiden kuningatar, siksi ole yksin. aivopesty tollo.
SAATANA noita:(
kukas vesipäästä nyt on juoruillut ;D ? Oisko ihan aiheesta juorunnutkin. ;D
Kenelle kirjoittelet?
onko vittublondi??
Kuka juoruaa ja kenestä????
Siitä sitten vain mässäilemään, levittämään ja mielistelemään, jos olet kerran häntä hölmömpi tai muuten hänelle alisteinen subjekti.
Elä ja anna toistenkin elää !!!
https://youtu.be/rxNS0enCD7k
.
Jos ois mennyt oman uskontonsa edustajan (muslimi) kanssa yhteen, oltaisiin säästytty monelta pahalta...