Joka ajelee sellasella isolla mustalla Audilla ? ;-) Miun tekis mieli häneen tutustua vähän tarkemmin ;-)
Kukahan onse komee mies
Audigirl
53267
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 53
Vanhimmat
Onkse tumma mies? Minkä ikäinen noin? Onkse sellanen. tosi hurmaavan näköinen.
Mikä sen etunimi on?
Onksil tumma leukaparta ja onkse pitkä ja hoikka ja sellanen tosi ihanan näköinen? Sellanen sellanen .....ei sil autol oo väliä
mut se miessakit!!!!
Joo älkää katsoko sitä kuvaa. Timo soini.
Onse senolone ;-) En mie iäst tiiä, enkä välitä, mut tosi lutusen olonen, sinkku vissiin ku yksin ajelee ;-)))
Osaakohan se tanssia?
Enhä mie sitä tiiä ;-) Jos saan sen äijän otetuksi kopiks, niin mie otan siitä kyllä selvää ;-)) Ellei joku muu ennätä miuta ennen ;-) onse vaan niin lutunen ;-)) Se on sit varattu miulle ;-))
Aa mie näin sen taas tänään. Älkää työ juntit ottako tähän enenmpää kantaa ;-) Mie sain rekkarin talteen ja otan yhteyttä tuohon söpöläiseen ;-) Hää on nyt miun ;-)))))))
Onks sillä tatskoja?
on ..otsassa lukee IPV
Saska jos se kerran on ihana. Jos sen sais sallaa napattuu ja vietyy rahtihameen taskussa pois.
On se kyl sellane tosi ihana . Sen tuntee siitäki , et yleensä naiset pyörtyy , kun näkee sitä.
Se vaikutus...se . Se on ihan....
Ei sitä voi sanoin kuvata. Mut auto? Olikse Mersu ? Yleensä
on ollut MERSU! Valkonen urheilumallinen tai hopee cupee
ja isolla moottorilla. ( moottorin tilavuus joku 3000 siin autossa )
Kukahan se ois? Tuo automerkkikin vähän ihmetyttää! Olikse hieno Audi
? Jotenkii tuntuu et jos ei MERSU
niin ainakin Bemari ! Nii ! Kukahan se KOMEE mies sit on
ollu? Vaikutikse sellaselta iha tosi komeelta / niinko Euroopan
komeimmalla tai sillee?
No jos ajaa Audilla, on se ainakin sitten sekä pienellä pelivälineellä varustettu ja todennäköisesti tyhmäkin. Joten ainakaan suvunjatkajaksi ei kannata sun sellaista haaveilla. Nimittäin huonot geenit (tyhmä) ja toisekseen aika hankala sitä intiimikanssakäymistäkin harrastaa, jos värkki juuri ja juuri yltää sisään saakka...
Nii , vois olla kivaa seuraa tonne Monrepoohon! Mulla on pitkä musta. halkio hame ja 15 cm korkkarit ja ja ja ....yms yms yms....Olikse tosiaan ihan uusi se
Audi ja Olikse kundi siis tumma?
vai Olikse auto joku muu merkki
ei sil autol oo väliä mut Olikse
kundi ihan oikeesti KOMEE?
Sellanen pitkä ja hoikka ja hyvännäköinen. Ja ja symppis?
Älkää nyt enää ruokkiko tätä trollia. Mieleltään sairas, niin kuin tämä todennäköisesti on, saa vaan bensaa leikkiin siitä.
Ajoneuviverot on muutennii taas maksamatta!!!!
Noo ei 10000€ vuosituloilla audilla ajella jossa ois ne verot maksettu.
Mistä kukaan tietää kenenkään
asioita. Tuo aloitushan on ihan tsoukkia varmaankin. Voihan sitä nyt siis kukavaan ajella vaikka kaverinsa Audilla. Ja jos on oma,
niin mitä sitten. Oma voi olla vaikka vähän käytettykin auto.
Siks toiseks , on järkevää ostaakin vähän käytetty. Ja Imatralla on kyllä aika paljon
niitä komeita miehiä. Komeetkin
miehet voi olla varakkaita ja omistaa vaikka audin tms.Kaikki
komeet vain ei ole sinkkuja.
Muuten sulle " hahahah ja etc.."
Jos on 10 000 € netto vuosi tulot
niin kyllä osamaksulla pystyy Audin ostamaan. Kun maksaa sitä vaikka 7 vuotta tai enemmän. Paitsi on niitä mielenkiintoisempiakin automerkkejä - kuten esim.mersu tai BMW! tai
Volvo !
No ei kuulosta noi tuloil oikee järjevältä maksella jonnenjoutavaa 10000€ 7 vuotta!, kuis se BMV sanotaan mjatkoks, mut audi on se köyhällistön versio siitä, mut kaippa tuo joutelias skaiffari sit tota unkarilaista autoo tarvii.
Sulle" älkää nyt enää ja etc..."
Hei ! On olemassa myös fiktio!
Kaikki ei ole totta!
Eiks Audi oo saksalainen auto?
Audi on äänieristetty Volkkari. Saman konsernin autoja on VW, Audi, Seat ja Skoda. Eli pakokaasupäästöhuijarifirman paskaa. Tyhmä pitää olla, jos sellaisella romulla ajaa. Ja pakokaasupäästöjen lisäksi taitaa kyseinen valmistaja olla huijannut kolaritesteissä, aikas heikosti kyseisen valmistajan missään merkissä hengissä selvitään tosikolareissa. Mutta se on hyvä, luonnon valintaa on typerien karsiutuminen populaation geenistöä pilaamasta.
Mut kuski unkarilainen..siis sippsi alkujaan varmaankin.
Hei ! Miekin näin mustan Audin
tänään , mutta en kyllä nähnyt
kuka ja millainen mies tai nainen oli ajamassa ja oliks tumma vai
vaalee? onks muuten uusi Audi niin erikoinen näky näissä
maisemissa et on oikein jutun
arvoinen? Halvin uusi Audi maksaa tietääkseni jotain
35.000,-€ 50.000,-€ Vissiin joku
voittanu lotossa ! Onneks olkoon!
Olisko se Soinin Timo?
Noinko hyvin hyväntekeväisyyskonsertti tuotti?
voi ei ! ei jaksa viittii ees auraa.
korkkarit pannassa
halkiohame pannassa
tietty ravintola pannassa
kalliit autot pannassa
Hei arvatkaa milä on ruotsiksi/
annan kirkas otsa/ se on :
annas klaara panna !
Tehkää
enemmän työtä ja puhukaa vähemmän psk....!
"huhhuihai " ei näköjään tiedä
hyväntekeväisyys jutuista mitään. esimerkiksi vaikka kirpputorin tuotto voi mennä ihan kokonaisuudessaan hyväntekeväisyyteen . samoin joku muu hyväntekeväisyysjuttu!
Onkse jotenkin vaikee ymmärtää
että tuotto menee hyväntekeväisyyteen. On niitä
sellaisiakin ihmisiä jotka haluaa
auttaa heikompiosaisia.
Hyväntekeväisyys on hyvä asia!
Miten voi tahdä ison lahjoituksen nuorille miespakolaisille, mitkä tykkää alaikäisistä tytöistä?
" Monrep..darkw.." kirjoittajalle !
Mikä olet itse? mikä ite oot mieleltäsi ? mitä ite oot ruokkivinasi? Ootko häirikkö?
monessa ketjussa hyökkäät
sanonnalla " älä enää ruoki tätä
tro ..( kun tietää minkälaiset
porukat tänne kirjoittelee, niin
höpö höpö sulle koko ohjeitten
antajalle ! ).
sulle "suuri lahjoittaja" Kysy
Punaiselta Ristiltä / toimistosta
miten voit lahjoittaa jotain.
Ihan hölmö ketju /etenkin aloitus.
Onks se setlementtiliitto joka maksaa tilojen antajalle ( pakolaisille) ja setlementtiliitto saa sitten valtiolta? Vai mien ?
Varmaan se " KOMEE mies valitsee ITSE kenet kelpuuttaa! Komeet miehet saattaa olla ronkeleita!!!!
Ei ihan kuka vaan kelpaakkaan.
Minä se olen :-) Mutta kuka sinä olet, joka kyselee ja miten sinuun saisi yhteyden?
Blackaudiman , kuuuuleee ei
täällä nyt kukaan ala vsrmaan
henkilötietojaan. jakamaan.
Oletettavasti ihan anonyymiä
porukkaa. Sorry! Oot ihana!!
Nainen avioliitossa on siveä seksikone
Avioliitto on islamilaisessa maailmassa hyvin tarkasti säädetty asia. Sielläkin nainen on omalla paikallaan selvästi miestä alempana.
Koraanin jae 2:223 sanoo: “Vaimonne ovat teidän peltonne. Käykää pelloillanne, milloin tahdotte…” Tätä kohtaa voi pitää myös avioliiton seksielämän perustana. Miehellä siis on oikeus saada vaimoltaan seksuaalista tyydytystä aina halutessaan. Muslimioppineet ovat vuosisatojen ajan väitelleet tähän koraanin kohtaan liittyen myös mm. siitä, onko anaaliseksi tms. hyväksyttävää.
Koraanin jae 4:3 määrittää vaimojen määrän: ”Jos pelkäätte, ettette kykene olemaan oikeudenmukaisia orvoille, ottakaa niin monta vaimoa kuin haluatte, kaksi, kolme tai neljä, mutta jos pelkäätte, ettette osaa olla tasapuolisia vaimoillenne, ottakaa vain yksi vaimo tai orjattarianne. Näin pysytte parhaiten kaidalla tiellä.” Toisaalla (Kor. 4:129) sanotaan vaimojen tasapuolisesta kohtelusta: “Ette te voi olla tasapuolisia vaimoillenne, vaikka kuinka haluaisitte…”.
Naisella ei islamin mukaan voi koskaan olla enempää kuin yksi aviomies kerrallaan. Siis puolisoiden määrällisen tarkastelun osalta nainen ja mies eivät ole samanarvoisia.
Et ei saman arvoisia? Eihän tollanen tule edes mieleen et
pitäs olla . Eikse ole itsestään selvyys että ihmiset yleensäkin
ovat saman arvoisia. KAIKKI !!!
Kun lukee tätä viestiketjua voi päätellä kirjoittajien älykkyden tason erittäin alhaiseksi seksi......
Jos kyse siintä aivottomasta kunkunrepaleesta se aivojen taso on alhaisempi kuin on tavattu,ajelee autolla, ilman korttii ei se tavata ossaa ja naisiikii väkisin pannee, onko se oikein,,persu....s jätkä kuriin, oon käsittäny et se paska pelkää kaikkia miehiä, se tietää tehdeensä väkivallalla vaikeuksia itelleen....ei ku linnaa niin tietää et sitä rakastettaa,heh heh
Toi valehtelu on rumaa.
Kun ihminen on oikein kateellinen niin se vaikka valehtelee !
KOMEE mies olis ihanaa seuraa jonnekin sometimes!
muuten , jos omistaa holding yhtiön , niin silloin ei tarvitse maksaa niin paljon veroja ja
jos omistaa pörssiin listautumattoman yhtiön tai
yrityksen , niin voi nostaa osinkona 90.000,-€ verottomana. Onkohan totta ?
Ehkä on . Ehkä ei ! Mutta
se on totta ehkä, että pelkkä
jonkun ihmisen tulovero - tai
verotettava tulo , ei varmaan kerro ihmisen varallisuudesta
ehkä kovinkaan paljon. Voihan
joku olla vaikka osakkaana osakeyhtiössä ja nostaa ihan
pientä palkaa ja samanaikaisesti voi maksaa pääomaveroa 32% omistamastaan muutamasta
kivitalosta jossa on kaksi- kolmesataa vuokralaista.
mikään ei ole koskaan sitä miltä näyttää!
Kaikkihan me maksamme veroja.
Jos tässä holding yhtiössä puhutaan tosta kunkusta niin kyseessä on niin kutsuttu kuolleen kissan pomppu.Eipä siitä Herliiniksi taida olla:) Mutta ei siinä mitään, laitetaan tutkintaan niin kuin nuo hyväntekeväisyyskeikatkin.
no ei kai puhuta muuta kuin
siitä että jokaisen oma asia
omat työt ja verot yms.
Kjeh, kjeh, aivoton kunkunrääpäle ei mahtunut ees listalle verotiedoissa, alin kunkku/kuningatar (nimenomaan tankovoittajat) tienistejä 6000€, ei päässyt edes sinne ! voi surkimusta, audi pitää olla alla kuiteskiiiiiii.
Joulun tienoil kysytää kuka hukku kun laivauppos, noo se uimataidoton kuninkaanpaska ei osannu úida niin hukku keikallansa! 5 päivän risteily raavemynteen loppuu avomeren syleilyyn...pääseepähän mannekirjanpittoo laittammaa 2 vähempi.."
Se komee mies jää koht veronkierrost kiipelii, loppu ku kananlento ton aloittavan kirjuuttajan puolustelut ku joku sannoi ilmoottavan etiäppäin tutkintaan....onko kenties jotain perää???
Mutta , jos kaikki on kunnossa, niin on ihan turhaa höpinää keksiä kenestäkään mitään.
Kyllä yleensä jokainen itse hoitaa
omat asiansa.
Eräs KOMEE ajaa polkupyörällä.
Älkää katsoko vain ulkonäköön. Jessekin varoitti ulkokullatuista maljoista. Luonne se mikä ratkaisee.
No mut joskus se ulkonäkö
vaan tekee niin mahtavan
vaikutuksen / etenkin jos pukeutuminen on kuin muotilehdestä leikattu ja
mies muutenkin kuin Euroopan
komein ja seksikkäin !