Löytyisikö täältä kaveria?

1234qwer

Olen ajatellut viettää talven mantereella ihan vitun hulppeessa mökissä. Mökki sijaitsee Kauniaisissa, eli ökyalueella på finska, lentomatka sinne kestää vain 10 min. yksityiskoneellani. Mökissä on kaikki herkut, sieltä ei puutu mitään.

Olen 35-vuotias gaymies, 180 cm, 85 kg, hiv-testissäkin vasta käynyt tervepyllyinen mies. Yliopistokoulutettu, mutta sillä nyt ei ole suurtakaan merkitystä, koska alapääni on yläpäätäkin enemmän opiskellut. Olen kiinnostunut mm. piiskaleikeistä, eritteillä leikkimisestä, sekä suklaajunalla ajelusta. Pelaan mielelläni useampaa reikää kerrallaan. Luen paljon gaypornolehtiä.Naisista ja eläinseksistä en ole kiinnostunut. Tykkään myös runkata. Poltan pilveä.

Jos sattuisi löytymään joku hiemankin samanhenkinen viettämään talven kanssani mökillä. Terve täytyisi olla, koska olen saanut vasta hoidatettua kaikki sankkerit ja syfilikset alta pois, joten kulliini en välitä heti uusia tauteja ottaa. Talvikuukausina mökilläni ei ole paljoakaan tekemistä, vain leppoisaa panemista ja suihinottoa. Halpaa ja yksinkertaista oleilemista omin vehkein. Täytyy tulla toimeen sillä, minkä varustuksen luoja on meille syntyjään antanut.

Ensisijaisesti toivoisin kaveriksi homoa. Kaveriksi käy heteromieskin, joka on käännytettävissä homoksi talven aikana.

Jos Sinusta tuntuu, että Sinulla olisi tilaisuus tulla, ole rohkea ja kirjoita; ehkä ensin kirjoitellaan ja tutustutaan:

[email protected]

1

75

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • dkkfhlv

      Det här är nu kanske inte riktigt rätt forum att söka "kaveri " åt sig.Finns säkert spalter där det nappar bättre.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      213
      1752
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      141
      1465
    3. Sun ja kaivattusi

      ikäero? Kumpi vanhempi, m vai n?
      Ikävä
      76
      1313
    4. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      54
      1183
    5. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      74
      1085
    6. Kesän odotuksia hyrynsalmella

      Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
      Hyrynsalmi
      8
      1072
    7. Mikä on ollut

      Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
      Ikävä
      109
      1009
    8. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      55
      980
    9. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      880
    10. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      82
      850
    Aihe