Että mä osaankin olla nolo... Kai se kokolattiamatto ei kärsinyt pahoja vaurioita, kun mä siinä kuolasin. Onneksi se on paloista, niin helppo paikata.
Kuola valuu...
ristikytkentä_
9161
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
joo, sulle pitää laittaa ämpäri päähän yöksi.
No tietenkin siks, kun se mies on niin... Pitää varmaan roikottaa päätä koko yö vuoteen ulkopuolella, eihän se kuola muuten siellä ämpärissä pysy. Menee vielä parketti pilalle. Mut ehkä mä voisin vaatia siltä mieheltä vahingonkorvausta? Maksu vain luonnossa.
Tyynyt menee pesuun joka päivä, patja pilaantuu lattiavahingot. Onko se sen arvoista?
En kai mä muuten sen perään ois näin kauan kuolannut. On se onnistunut mut monesti suututtamaankin... Tarkoituksella tai tahtomattaan.
Haha. Nolouskilpailut pystyyn.
Kyllä tässä on tullut tehtyä nolompiakin juttuja ko. miehen takia aikojen saatossa...
Haita sinäki pitkä vittu !
Ei kannata äksyillä kenellekään, viikonloppu ja kaikkea. :)
Parit hengittelyt syvään ja laskea vaikka 100->0 tai vastaavaa. Itsellä tosi isoja ongelmia tunteiden hallinnassa mutta harjoittelu auttaa. Turhat ärjymiset ja vihoissaan ilmaisut jäävät pois.
Sitten kun on leppynyt on ulosantikin parempaa.
Hauskaa viikonloppua. Nyt kauppaan ostamaan makiaisia. Kohtuus kuitenkin mielessä:D