http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1445580642497.html
Toivat persiissään kiinalaisia lutikoita Suomeen!
Virolaisten syytä tämäkin!
viron_lutikka
2
196
Vastaukset
- ufhoivndoöid
Kyllä. Viron vastuuta Suomen alasajossa (mm. tuomalla tuholaisia Suomeen) ei pidä vesittää sillä että muslimimaahanmuutto on ehkä suurempi haaste ja huomiota vievä asia tällä hetkellä Suomessa. Me emme saa unohtaa.
- varoitus_kaikille
Yhden vakavan turvallisuusuhan muodostaa virolainen vakoilija Suomen yksityiselle kansalaiselle ujuttamalla haittaohjelman tietokoneelle ja alkaen vainoamaan rikollisin keinoin lukien yksityisiä sähköposteja ja varastaen mm. koneelta tiedostoja levitellen niitä nettiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424370
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1384109- 643756
- 1143673
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans343557Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe743393- 902962
- 542845
- 252656
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142364