Ketjukolari

No nyt kun on paukaistu ketjukolari ihan maailmanmalliin, niin voisittekos te kertoa, miksi ihmeessä te tumputatte menemään tappituntumalla? Usein olen turvallisen matkan päästä seurannut, kuinka jarruvalot vaan vilahtelevat, kun ajelette puskureissa kiinni. Löytyykö selitystä?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

muistiko kukaan soittaa ambulanssia, vai käytittekö mieluumin facecock:ia onnettomuuspaikalla, taas kerran Joensuussa? Selfietä!

Vieläkö se keski-ikäinen vitsimies kiertää nauramassa, jos näkee tajuttomia autossa?
vaiko nauroi jossain Bandildos jengin äijille, kun niiden mopot kaatoi ja pääsi tutustumaan kaloihin :)

Näille uusavuttomille puhelinhipstereille pitäisi opettaa puhelimensoittotaito tai syöttää koko luuri aamupalaksi, perkeleJoe!

mämmä itsehän sanoin seuraavani tilannetta, olen siis sellainen stalkkeri.

Äänestä
  • Katsos: copy-paste -meishän (?) se siinä varastelemassa toisten nimimerkkejä! Mites olis, käytkö pyykkinarulta naisten alusvaatteitakin itsellesi?
    Kuten helposti huomaatte, on ensimmäisen ja toisen "KöröKörön" kirjoitustyyli erilaista. Jotenkin säälittää ja naurattaa tämä toisen liiviin uiminen, liekö jotain lääketieteellistä termiä taudinkuvalle?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KöröKörö kirjoitti:

No nyt kun on paukaistu ketjukolari ihan maailmanmalliin, niin voisittekos te kertoa, miksi ihmeessä te tumputatte menemään tappituntumalla? Usein olen turvallisen matkan päästä seurannut, kuinka jarruvalot vaan vilahtelevat, kun ajelette puskureissa kiinni. Löytyykö selitystä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu