PAKKO ON PARAS PARANTAJA, ILMAN SSRI-MYRKKYJÄ !!!

KANDEE KOKEILLA....
356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen samaa mieltä,mulle tuli huolia,jotka jokaiselle ihmiselle normaalia.Sain masennus lääkettä,koska oli kuulemma masennus oireita.Jälkikäteen ajateltuna ne murheet ja huolet mitä mulla oli,joutuu kuka tahansa kohtaamaan ilman lääkitystä.Paino alkoi nousemaan ja jotenkin oli sellainen epätodellinen olo koko ajan.Lopetin itse pikkuhiljaa vähentämällä lääkkeet,olo on kuin olisin herännyt unesta.Lisään myös ennen masennuslääkettä käytin alkoholia,jonka käytön lopetin kokonaan,mikä taas paransi oloa.Samat huolet,mutta ei ne murehtimalla lopu.

Äänestä
  • LÄÄKETEHTAAT pärjäävät kun ihmiset huiputetaan syömään koukuttavia lääkkeitä. SSRI-myrkyt ovat varmasti tämän vuosisadan suurin rikos tällä hetkellä, yhtä paha kuin isis-terrorismi. Voi vittu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ILMAINEN-RESEPTI kirjoitti:

KANDEE KOKEILLA....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu