Ujo leijonamies

Nainenjavaaka

Kertokaa millainen on ujo leijonamies? Miten hänet isketään?

5

413

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Marsalkka

      Minä olen ujo leijonamies ja minua ei oikein "isketä" vaan sydämeni sulatetaan pienellä liekillä, kärsivällisyys kuitenkin palkitaan :)

    • Nainenjavaaka

      Miten sydämesi sulatetaan? Vinkkejä! Olen korviani myöden ihastunut leijonamieheen! Voi miten upea hän onkaan mutta ujo! Pitkiä syvällisiä katseita ollaan vaihdettu, hymyjä ja hipaisuja! Tapaan tätä miestä töissä, en toki jokapäivä mutta viikoittain nähdään.. Minäkin olen toki ujo vaakanainen mutta uskon että jotakin olen hänen sisällään saanut herätettyä kun noita katseita on niin paljon..

      • Rosevelt

        kuulostaapa tutulta.olen kanssa ujo leijonamies ja edellisessä työpaikassani katseet usein kohtasi jonkun naisen kanssa ja hymyiltiin mutta kumpikaan ei ikänä saanut sanottua mitään vaikka usein vastaan käveltiin,alko oma saamattomuuteni ärsyttään niin aloin vältteleen kohtaamisia.

        ilmeisesti olette jo jutelleet kun horoskooppimerkinkin tiedät?


    • Nainenjavaaka

      Olemme kyllä jutelleet :) ongelma vaan on se että minä punastelen ja takkuan sanoissani kun juttelemme. Hän osaa olla tosi itsevarman oloinen, reipas ja hän myös on huomannut että punastelen hänen seurassaan koska kerran siitä minulle sanoi. Niin noloa, tiedän!!!

    • lisää hänet vaikka facebookkiin ja juttele siellä. chattaillessa helpompi sanoa asioita joita ei kasvotusten välttämättä uskaltaisi. vaaka-leijona on hyvä match

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      458
      8222
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      116
      5667
    3. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      116
      4691
    4. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      208
      4558
    5. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      35
      4509
    6. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      55
      4013
    7. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3880
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      78
      3765
    9. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      44
      3700
    10. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      87
      3528
    Aihe