Sinua yrietään houkutella vastamaan täällä rekatun nicin sähköpostiosoitteeseen. Älä vastaa siihen. Ota yhteyttä kaikkiin ainoastaan puhelinnumeroiden kautta. Huijauksia liikkeellä. Ole tarkkana.
Pieni vaalea nainen
Varoitus
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Juuh, ei pidä uskoa joka sanaa.
Rekatun nicin takaa ei tiedä kenelle kirjoittaa. Sä oot fiksu likka. Tajuat nämä varmaan itsekin, mutta paree sanoo silti. Puhelinnumeroilla nämä.
Pieni= alle 160 cm
Täh?? Blondi ja pieni vain ulkoisesti.
Vastaan aina täällä kaikille.
Oos likka varovainen täällä rekattuihin vastaillessa.
puhelimessako ei voi huijata?
kuule ihminen voi huijata ihan aina.
pitääkö eläminen lopettaa siksi kokonaan?
Täällä suosittelen varovaisuutta. Älä usko täällä mitään. Tiesit kyllä tän, mut kertaus on opintojen äiti.
Sulla taitaa olla oma agenda tässä. Taidat itse haluta kyseisen naisen. Olla puhelinhuijari. Eiks vaan?
Mitäs pahaa siinä on et ottaa rekattujen anonyymien sijaan yhteyttä suoraan luuriin? Kyllä sä nämä säännöt täällä jo tiedät. Osaat väistää ansat. Sulla on kaikkien puhenumerot ja naamakirjastakin saat yhteydet. Mitä sä silloin alkaisit anomuumien rekattuihin kutsuihin vastailee.? Oot vanha kettu jo näis huijauksissa.
Hei rekkamies, mikä pitää miehen tiellä.
Minä ainakin tiedän varmaan jokaisen konnankoukun jo.
Nimettömät tuntemattomien profiilit todellakin kierrän kaukaa, täällä turhan tunnistelut on muiden heiniä. Tarkkailen ulkomaailmaa enemmän ja jos aihetta siellä ilmenee selvittelen asioita sen kautta. Tämä on minusta provojen villi viidakko. Enkä itse todellakaan ala tämän kautta keskusteleen, jonkun ihan tuntemattoman kanssa. Ties kuka hullu tai pervo siellä on.
Uutisiin asti on päätynyt juttuja vale nimimerkeistä ja profiileista joiden takana, jotain väkivaltaisia raiskareita tai pedofiilejä. Houkutellut tapaamisiin uskotellen kaikenlaista sontaa ja sitten käynyt köpelösti. Tyhmä minun pitäisi olla!