Rakas mies.

Kamala ikävä sua. Onneksi telepatia toimii.En kestäisi ilman sitä. On tässä niin kauan mennyt. Toivottavasti ei mene enää kauaa, mut mistäs sen tietää..
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En ole sulle vihainen, et osunut, hiljaa muuten vaan, hyvästä syystä.

Äänestä

Laitetaan pientä säihkettä sullekin. Näin.

Äänestä
  • Kiukuttelet mulle? Mee takas nukkumaan, Rakas, peiton alle, mun kainaloon, ihan vaan nukkumaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakkaasi00 kirjoitti:

Kamala ikävä sua. Onneksi telepatia toimii.En kestäisi ilman sitä. On tässä niin kauan mennyt. Toivottavasti ei mene enää kauaa, mut mistäs sen tietää..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu