paskapoliisia kohtaan! Vittu, lukekaa kohta lehtiä!
Vastaukset 4
- ripuliaa
Nonniin, helpottiko? Kuule, en tiedä yhtään lainkuuliaista kansalaista, joka tuntisi vihaa poliisia kohtaan, joten olet jollain kepuloinnilla ja lainrikkeillä saattanut itsesi vaikeuksiin poliisin kanssa. Turha se on rypistää, kun ripsat on jo housuissa.
- Riverc
Lainkuuliainen kansalainen? niin kuin Aarnio rikosylikomisaario. hmm..vai et tunne yhtään..entäs muutamat huume poliisit jotka arvosteli poliisia kovinkin sanoin..vaikuttaa siltä kuin sulla olsi jokin erityinen tarve mollata kansalaisia joka joutuneet kusipää jeparin kohtelemaksi..ett mitenkään tunnu ymmärtävän, ettei poliisissa todellakaan kaikilla ole yläkerta kunnossa ja tuo myöntämättömyys ja välitön mustamaalaaminen ja kiistämisesi osoitaa sen toteen.
- MVlehteäkö1
No mitä lehtiä ja milloin??? Tähän asti luettu lehdistä vain poliittista soopaa???
- jallufriikki
Jallun gay liitettä vai? Mimmonen kohtaus tulossa, valase vähän. No mä arvaan, sut maalataan terroristiksi ja poliisi väreissä oleva henkilö pamputtaa sua... Arvasinko oikein?.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 39665
- 86638
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s31580Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.16578Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?37523Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?49511- 34502
Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?62495- 63491
- 68479