ANNA PUU TYPERÄÄ

Hirvee nimi ja yksi tyhjemmistä suomalaisista julkkiksista.
20500
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Anna PUUSTJÄRVI arveli laulajanimensä olevan helpompi: Anna Puu. Kai se toimii. Ihmettelen nykyistä ulkoista tyyliä ja outoa hiusväriä...!

Äänestä

Kaunis nainen , taiteilija persoona
Ihana kun uskaltaa pukeutua persoonallisesti eikä sillein että näyttää aina samalta kuin muut
Mitä outoo sen hiusten värissä on ? Hienot
Nimi on hieno sopii

Äänestä
  • Niin komppaan. Minusta AP on ihana! Ulkonäkö, käytös ja puhe telkussa luontevaa, sujuvaa, piristävän pirteää ja epäsuomalaisen eloisaa, puhuu hyvin englantia, uskaltaa näyttää tunteensa, eläytyä jne. Täysin ammattilainen, loistava esiintyjä ja laulutkin vielä ihan hyviä. Mitä muuta kaivataan? Kateelliset ja itseensä tyytymättömät ihmiset tietty panettelee....

    Äänestä

on se vaan jännä,miten kaikille tyhjänpäiväisille julkkiksille ja muka laulajille löytyy aina puolustajia.tuokin annapuu on ihan tyhjää täynnä ja pimeetä puolillaan ja samaan kategoriaan pornoannaäbröö ja honottajasanni.

Äänestä

milloinhan tämä puu rupeaa riisumaan ja pornoilemaan eläinten kanssa,niin kuin tämä äbröö,vai tyytyykö tämä neitokainen vain lurittelemaan tyhjänpäiväisiä laulujaan ihan vaatteet päällä.

Äänestä

Hän on muuten kauppatieteen maisteri koulutukseltaan.Et repikää siitä.

Äänestä
  • mutta ei ole osannut tehdä niilla papereillaan yhtään mitään....kertoo sekin jotain....

    Äänestä

  • Mistäs tiedät ettei ole osannut? Jas jos joskus haluaa lopettaa esiintymisen, niin onpa sitten potentiaalia siirtyä taustajoukkoihin korporaatiotasolla. Siihen eivät kaikki kykene...

    Äänestä

Pakko kunnioittaa kaikkia julkkiksia, jotka ovat luomurintaisia, eivätkä hommaa ankan huulia!

Äänestä
  • Kun ikää, kokemusta ja itseluottamusta on tarpeeksi, niin ei enää tarvitse päteä tuollaisilla. Anna on jo kypsä, aikuinen nainen, joten luulisi pärjäävän omillaan. Ja mikä on pärjätessä, kun perimä antaa myöten? Itsensä hoitaminen ruokavaliolla, liikunnalla, ei-invaasioivilla hoidoilla tms. luulisi riittävän.
    Kunhan ei sitten joskus 5-7kympin pyörteissä sorru "ikuisen nuoruuden" tavoitteluun. Siinä moni vanheneva julkkisnainen menee vipuun, sillä leikkaukset ja muut ylimääräiset hoidot tunnistaa kyllä heti. Tästä esim. amerikkalainen näyttelijä Lisa Rinna on elävä ja epätoivoinen esimerkki http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/04/26/06/3F9CA95500000578-4446152-image-m-87_1493186053901.jpg

    Äänestä

no ei siinä kauan mene ,kun tämäkin mimmi roikkuu alasti jonkun kamelin selässä,merkit on jo ilmassa.

Äänestä

Seksikäs.

Äänestä

Aloittajalle vaan sellainen huomautus, että oikea sana olisi "tyhjimmistä"!

Äänestä

Anna Puu on Erittäin Kaunis,kaunis nainen on harvinaisuus Suomessakin kohta,tekotissi/perseakuankkoja näyttää julkkisakat olevan enimmäkseen

Äänestä
  • Sattumalta tietää sen liian selvästi itse, näin tekee itsestään epämiellyttävän keikistelyillään ja diivaamisellaan. Silmät kiinni vääntelehtii ja virnottaa, esittäen, ettei tiedä kameran kuvaavan. Mukavampi olisi katsella, kun istuisi paikoillaan ja lopettaisi diivaamisen. Kohta tulee paljasta pintaa, siihen malliin repi olkapäitään paljaaksi tuomaroidessaan.

    Äänestä

  • entykkääää kirjoitti:

    Sattumalta tietää sen liian selvästi itse, näin tekee itsestään epämiellyttävän keikistelyillään ja diivaamisellaan. Silmät kiinni vääntelehtii ja virnottaa, esittäen, ettei tiedä kameran kuvaavan. Mukavampi olisi katsella, kun istuisi paikoillaan ja lopettaisi diivaamisen. Kohta tulee paljasta pintaa, siihen malliin repi olkapäitään paljaaksi tuomaroidessaan.

    Tuossa voisessa pitäis olla nuo laulajat pääosassa, eikä joku Anna Puu, hytkyy ja hyppii niin, että kamera siirtyy vähänväliä laulajista tuota hytkytystä kuvaamaan...rasittava. Vois mennä muualle tanssimaan, jos noin kovasti tanssituttaa, on väärässä ohjelmassa.

    Äänestä

  • entykkääää kirjoitti:

    Sattumalta tietää sen liian selvästi itse, näin tekee itsestään epämiellyttävän keikistelyillään ja diivaamisellaan. Silmät kiinni vääntelehtii ja virnottaa, esittäen, ettei tiedä kameran kuvaavan. Mukavampi olisi katsella, kun istuisi paikoillaan ja lopettaisi diivaamisen. Kohta tulee paljasta pintaa, siihen malliin repi olkapäitään paljaaksi tuomaroidessaan.

    Justiin tuo keikistely ja veivaaminen tuulettaminen antavat pöljän kuvan!Vähän fiksumpaa käytöstä odottaisi eikä itsensä näyttämistä.Laulut ihan mitättömiä hänellä.

    Äänestä

Tää Puupää on kyllä yksi omahyvä eikös oo lempannut miehensäkkin kun Diivalle ei oo kaikki tehty eteen ja arvatkaas tää mamuttaja on heti lääpällään jos vähänkään ulkomaalaistaustainen luikuttaja.

Äänestä

Todellakin itseään täynnä renkuttaa ja laulaa tuolilla jos on tuttu piisi vähät välittää että pitäis kuunnella todella ärsyttävä persoona

Äänestä

Puu jatkaa tyhmintäjulkkista ruututakissaan.

Lisää vain ruututakkeja ja toppamekkoja, jos vilu kapajaa niin ei tarvitse valitella ja selitellä .
-ketään EI kiinnosta!

Anni Hautala tekaisi lapsia ja on onnellisesti naimisissa ja suloinen perhe!
Älä sotkeennu pääministerin biletyksiin!

Näin ne onnelliset tekee?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


inisijät kirjoitti:

Hirvee nimi ja yksi tyhjemmistä suomalaisista julkkiksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu