Tuutteko tytöt mun

kanssa lenkille? Mulla ois ketsuppia, tuokaa sinapit tullessanne.
755
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mulla on tarjolla parempi ehdotus "tytöille".
Tekeekö mieli "kuumaa koiraa"?
Mulla on nakki, tuoka tytöt oma piirakka.
Leikitään hide-the-nakki.

Äänestä

Ap on nainen joka yrittää keksiä typeriä juttuja ja saada ne näyttämään miehen tekeleiltä.

Äänestä
  • Kyllä mulla ihan kyrpä housuissa on ollut syntymästä lähtien.

    Äänestä

Ottaa pilsut parit tänään kun ei täältä piluakaan saa vaikka kuinka kuseksis pitkin valotolppia?

Äänestä
  • Joo pilsut tietty maistuu aina. Lets go mään!

    Äänestä

  • Essonpaari

    Äänestä

  • kruunalla kirjoitti:

    Essonpaari

    Sinne siis!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


makkaramieskenties kirjoitti:

kanssa lenkille? Mulla ois ketsuppia, tuokaa sinapit tullessanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu