Kaikki laitteet haisi ihan paskalle sen jälkeen kun lähdin.
Kävin salilla tekemäsä jalakatreenin
perseenhaju1
865
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Siis teit vain jalka treenin ja kaikki laitteet haisi? Ihan kaikkiko? Ilmastointilaite?
korjaan: jalakatreenin (yhdys s ana)
Kyllä haisi ilmastointilaitekkin paskalle, kun pieraisin sinne, luultavasti paskanhaju kulkeutui yläkerrassa olevaan marttakerhoonkin. Misä kylmät kädet?
Nukahdin eilen telkkari päällä ja kun heräsin hetkeksi yöllä, niin juuri silloin oli telkassa kohtaus, jossa nainen haisteli sänkyä ja sanoi "sänky haisee vielä hänen takamukselleen, hän ei voi olla kaukana"
Kylmiskin sanoi joskus, että sillä on niin hyvä hajuaisti, että haistaa ihmisten takamuksia paikoissa, joissa ei sillä hetkellä ole ihmisiä ja pystyy niiden hajujälkien perusteella jäljittämäänkin ihmisiä.
Eli olen mennyttä :'(
Haiseeko se audikin perseelle?
Sitten sitä on hankala myydä.
kuka ajaa audilla? Nå esimerkiksi Sami Hedberg.
Kyllä haisee, se haju pöllähtää kun siihen istuu. Moni on ihmetellyt miksi kuskin penkki haisee niin perseelle.