Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pullukka

Etsin pullukkaa 90kg ->... naista...rehevät muodot ...mmmmm :)

Jos olet etsimäni nainen, kirjoita suoraan >[email protected]< , toivottavsti uskallat vastata!

Olen 39v, bi-mies.
31266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi teidän miesten pitää olla aina niin vanhoja halutaksenne rehevää XL naista?
En ainakaan ole koskaan kuullut että esim 16v poika haaveilisi xl naisesta.:x

Äänestä
  • Ei 39 v ole vanha, älä höpsi! Kun tulet itse siihen ikään, vasta sitten tajuat sen itsekin. Itse omassa päässäsi tunnet oman ikäsi ja vanhuuden (yli 60v) tunnet fyysisenä heikkoutena. Madonna on 46v...onko hän sitten ikäloppu?

    Miehet viisastuvat iän karttuessa ja tulevat avoimemmiksi - ja ovat huomattavasti parempia rakastajia kuin nuorina. He ovat oppineet käsittelemään naisia ja huomioivat näitä ihan eri tavalla. He hallitsevat itsensä paremmin sekä nauttivat seksistä ja saavat naisen nauttimaan myös koska tajuavat että seksi on kahden ihmisen välinen tapahtuma ja se on nautittavaa kun molemmat nauttii. He eivät kiirehdi yhdyntään vaan nauttivat hyväilyistä ja antavat kaiken mennä omalla painollaan. Ei tartte esittää mitään enää, vain olla oma itsensä.

    Haluatko sinä 16 v pojan...? Tytöt kehittyvät nopeammin kuin pojat sekä henkisesti että varsinkin fyysisesti.
    Nuorina epävarmoina siemensyöksyt karkailevat kun nuori ei tunne itseään ja paniikki/paine/näyttämisen tarve/hylkäämisen pelko/...pelko ettei ole "hyvä rakastaja" antaa suorituspaineita.

    Jos haluat hyvän rakastajan, ota kypsyneempi jo elämää nähnyt mies. Hän nauttii ja ymmärtää naisen suloista mutta myös antaa paljon toiselle.
    Rehevä xl nainen on kiihottava, naisellinen ja näin ollen siis haluttava. Luinen laiheliini on kauhistus. Poikaset eivät tätä vielä tajua, vasta myöhemmin ;-)

    Äänestä

  • mä oon 14 poika ja mä haaveilen xl naisista... must ois ihanaa päästä vähän kookkaamman kanssa sänkyyn ja et se opettais mulle kikkoja...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen? kirjoitti:

Etsin pullukkaa 90kg ->... naista...rehevät muodot ...mmmmm :)

Jos olet etsimäni nainen, kirjoita suoraan >[email protected]< , toivottavsti uskallat vastata!

Olen 39v, bi-mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu