Nina on minua vuoden nuorempi. Asumme samassa kämpässä. Koko viikon Nina oli pahalla päällä ja valittanut milloin mistäkin. Eilen hän raivosi sotkuisesta eteisestä ja päätti viskoa takkeja ja kengiä rappukäytävään. Minä vihaisena menin keräämään niitä ja tulin takaisin ja Nina oli keittiössä sitten alkoi sota. Hän heitti tavaroita minua päin huutaen "Vittu täällä on sotkusta siivoa homo jälkes!" Minä väistelin ja olin menossa estämään kahvikuppini rikkomista. Otin Ninaa kädestä kiinni ja väänsin pöytään ja huusin "Nyt sä ämmä lopetat tän riehumisen tai mä oikeesti suutun!" Nina alkoi selvästi rauhoittua ja oli hetken hiljaa ja sanoi: "tiiätkö mitä kukaan jätkä ei oo koskaan käyttäny muhun noin kovia otteita." En siinä tajunnut Ninan raivon muuttumista kiihotukseen. Sitten hän katsoi minua jo hymyillen. Kullini jäykistyi vaikka en tilannetta vieläkään kunnolla tajunnut. Nina otti toisella kädellä kiinni haaruistani ja totesi: "Vittu sulla on iso. Miks et oo koskaan näyttäny?" Siinä samassa tempasin housut alas ja nostin Ninan pöydälle istumaan jonka jälkeen aloin suudella hänen nännejä. Nina voihki ja huomasin kuinka alushousuista alkaa valua nesteitä. Nopeasti alettiin tehä esileikkejä. Nina otti kivikovan kyrvän suuhunsa ja katsoi minun nautinnollisia ilmeitäni hymyilevästi. 5 minuuttia hän sitä lutkutti ja alettiin panna. Eka takaa päin jossa pääsin kireään pilluun kunnolla käsiksi. Voihkittiiin molemmat. Sitten eestä päin jossa katsottiin toisiamme nautinnollisesti. Ninan litimärkä pillu lotisi ja lisäsin vauhtia. Tehtiin eestä takaa päältä ja lopuksi totesin "Ei helvetti nyt lentää" ja Nina tuli nopeasti kyykkyyn ja laukesin hänen suuhunsa. "Aaaah oooh" huusin. Nina nielasi viikon mällini oli hetken hiljaa ja kysyi "Onks meidän riidat ohi?" hymyillen. Oli pakko antaa anteeksi ja olla loppu ilta hymyssä suin Ninan kanssa vierekkäin sohvalla.
Sovintoseksiä kämppiksen kanssa eilen.
3
2251
Vastaukset
- Salolampi
"Nopeasti alettiin tehä esileikkejä."
joo-o.- Tandebord
Heillä oli melkoinen riita ja joka johti molemmin puoleiseen kiihottumiseen.
Penis suussa. Ei mies päässyt karkuun eikä nainen päässyt heittelemään tavaroita.
Kun mies nappasi ranteesta kiinni. Nainsen raivo muuttui kiihkoon.
Naiminen oli pakko tehdä se sovinto aina riidan pääteeksi.
Näin ne riidat päättyy onnellisiin tilantiesiin. Seksiin.
- ennenparemmin
Olen naisystäväni kanssa aikanaan harrastanut sovinto seksiä ja pantiin myös kunnolla ja molemmat oli tyytyväisiä lopputulokseen. Nykyään ei kyllä kiukuttelun jälkeen sextailla vaan enimmäkseen ollaan hiljaa eli ei sovintoseksiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856304
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42859